Для працівників музеїв стартують воркшопи з подолання психологічних травм від війни – МКІП

Для працівників музеїв стартують воркшопи з подолання психологічних травм від війни – МКІП 10.01.2024 17:26 Укрінформ Із 15 січня працівники музеїв зможуть долучитися до онлайн-воркшопів з подолання психологічних травм від війни.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

"З метою підтримки працівників музеїв, які стали свідками воєнних подій, Fundacja OBMIN спільно з фахівцем у темі горя та втрати Ларисою Рибик, Міністерством культури та інформаційної політики та посольством Німеччини у Варшаві запропонували серію онлайн-воркшопів, які проходитимуть із січня до червня 2024 року", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тематика заходів містить актуальні питання, як-от профілактика травми, реабілітація після травми, психологічна допомога в умовах війни та горя, вплив вторинної травматизації, зменшення впливу травматичних спогадів — «флешбеків».

Воркшопи проходитимуть щомісяця з середини січня до кінця червня.

Перша зустріч відбудеться вже 15 січня. Під час воркшопу учасники разом із фахівцями зроблять практичні вправи, спрямовані на подолання травми від війни. Зокрема, будуть вправи на знайомство із групою, на створення «рамок» для травматичного досвіду, а також мінілекція «Що таке травма війни?».

Подальше проведення онлайн-воркшопів заплановано на 12 лютого, 11 березня, 8 квітня, 5 травня, 3 червня.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж минулого року понад 85 тисяч українців звернулися по психологічну підтримку до лікарів. Серед найпоширеніших причин – відчуття тривоги та порушення сну.

Фото: University of Kent

Музей Війна МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *