На Житомирщині пройде міжнародний кінофестиваль Docudays UA

На Житомирщині пройде міжнародний кінофестиваль Docudays UA 11.12.2023 16:56 Укрінформ На Житомирщині впродовж 12-14 грудня відбудеться Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, під час якого покажуть три стрічки.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомили організатори фестивалю.

«Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA подорожує країною. На Житомирщині фестиваль відбудеться 12, 13 та 14 грудня. Кінопокази відбудуться у Житомирі, Іршанську, Малині та Хорошеві», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що центральною темою 20-го фестивалю документального кіно є образ майбутнього. Зокрема, це справедливість, яка полягає невідворотному покаранні винних у воєнних злочинах, збереження пам’яті про загиблих під час війни, відбудову країни та розмінування.

Під час фестивалю покажуть фільми «Нескорений Херсон», «Зерна голоду: Україна 1933», «Вбивство журналіста».

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку в Києві, а потім презентує найкращі фільми в регіонах України в межах Мандрівного фестивалю. Покази тривають від жовтня до грудня (включно).

Фото організаторів фестивалю

Фестиваль Кіно Воєнні злочини Житомирщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *