Прокат фільму «Мій карпатський дідусь» стартує 28 грудня

Прокат фільму «Мій карпатський дідусь» стартує 28 грудня 18.12.2023 18:35 Укрінформ Кінофільм «Мій карпатський дідусь» режисера Зази Буадзе 28 грудня вийде у широкий прокат.

Про це повідомляє Укрінформ.

За сюжетом молодий італієць з українським корінням Мікеле (Сімоне Коста) вирушає до покинутого карпатського села, щоб розвіяти прах матері. Тут живе його дід Михайло (Богдан Бенюк), колишній клоун на прізвисько Буба. Знайомство дідуся й онука супроводжує низка карколомних подій, які назавжди об’єднують їхні долі.

Прем'єрні покази стрічки відбулися 21 та 24 серпня в межах Національного конкурсу ОМКФ.

Фільм створено за підтримки Держкіно в копродукції з Італією, Молдовою та Чехією.

Зйомки фільму проходили в 2019 році у с.Бережниця і с.Дземброня Івано-Франківської області.

Робота над цим проєктом розпочалася ще в 2015 році. У вересні 2016 року проєкт узяв участь у Європейській програмі з розробки сценарію за підтримки програми Media, за програмою Creative Europe Media було виплачено 40 тис. євро на розвиток проєкту.

У грудні 2018 року Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ ««Інсайт Медіа» Продюсерський центр» контракт про надання кінопроєкту «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» державної фінансової підтримки розміром 14 млн 534 тис. 990 грн при загальній вартості виробництва фільму 32 млн 560 тис. грн. 23 травня 2019 року режисером стрічки замість Григоріса Карантінакіса став Заза Буадзе («Позивний «Бандерас»).

Кіно Держкіно фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *