Стали відомі лауреати премії «Львів – місто літератури ЮНЕСКО»

Стали відомі лауреати премії «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» 10.01.2024 10:10 Укрінформ У Львові відбулося вручення премії «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», фіналістів нагородили дипломами та грошовими винагородами.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Укрінформ.

«Головну премію отримала Олена Стяжкіна з романом «Смерть лева Сесіла мала сенс». Це книга про війну й долі людей, випадково поєднаних у Донецькому пологовому будинку. Призові 150 тисяч гривень авторка витратить на Перемогу, благодійність і літературу», – написав Садовий.

Олена Стяжкіна

Спецвідзнаку за твір про війну розділили між собою Ніна Захоженко за п'єсу «Я, війна і пластикова граната» та Ярина Чорногуз за поетичну збірку «[dasein: оборона присутності».

Ніна Захоженко

Премія Львова – міста літератури ЮНЕСКО – щорічна всеукраїнська літературна нагорода, якою нагороджують автора чи перекладача за оригінальний або перекладний художній твір українською мовою. Літературну премію присуджує місто Львів.

Як повідомляв Укрінформ, у Львові відбулося вручення українсько-єврейської літературної премії «Зустріч», цьогорічною лауреаткою якої стала Софія Андрухович з романом «Амадока».

Культура Література Львів Премія ЮНЕСКО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *