В Одесі музикант Ігор Янчук дав фортепіанний концерт на пляжі Ланжерон

В Одесі музикант Ігор Янчук дав фортепіанний концерт на пляжі Ланжерон Фото 04.12.2023 10:31 Укрінформ Піаніст Ігор Янчук зіграв в Одесі останній в цьому році концерт біля моря.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Послухати музиканта, який грає в Одесі просто неба вже два місяці, прийшли понад 100 людей. Проєкт отримав назву «Піаноморе» та включив у себе світанкові та денні виступи.

«Я приїхав в Одесу з Києва два місяці тому та якось зустрів світанок біля моря. Ранкове сонце за обрієм надзвичайно мене надихнуло. Тоді я вирішив грати біля моря. На пляжі встановили моє піаніно, і я почав грати на світанку для усіх охочих. Тож проєкт називається «Піаноморе». На світанку є зазвичай море, сонце і тиша. Музика звучить для природи, поодиноких слухачів та для мене. Надихаючись сонцем, я передаю почуття через клавіші. Кожна світанкова історія унікальна. Згодом люди почали просити грати більше – я додав ще й денні концерти», – сказав музикант.

За словами Янчука, нещодавні шторми в Одесі протягом тижня двічі перевернули інструмент та повністю занурили його у воду, тож музикант вирішив піти на «зимові канікули».

«Сьогодні завершальний концерт у цьому році, температура повітря досить низька, холод шкодить інструменту. А я б, звісно, грав ще… Піаніно проситься у тепло. Його перевезуть в приміщення до весни», – зазначив музикант.

Піаніст виконує твори відомих композиторів: Людовіка Ейнауді, Яна Тірсена, Роберто Каччапальї, а також свої авторські композиції, яких налічується вже 12.

Після виконання однієї з них під назвою «Тривога» до музиканта підійшла слухачка та розказала, що після того, як відвідала «Піаноморе» вперше, вирішила здійснити свою давню мрію – пішла навчатися грі на фортепіано у музичну школу.

Другий авторський твір, який прозвучав на концерті, мав назву «День».

«Композиція «День» є зараз дуже актуальною. Кожен день в нас може бути останнім, тому хочеться прожити його максимально щасливо», – додав музикант.

В Одесі музикант Ігор Янчук дав фортепіанний концерт на пляжі Ланжерон / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *