В Україні запустили грантову програму для музикантів, чиї інструменти пошкоджені під час війни

В Україні запустили грантову програму для музикантів, чиї інструменти пошкоджені під час війни 06.12.2023 12:44 Укрінформ В Україні розпочалась грантова програма Instrumental, яка допоможе музикантам придбати або відновити інструменти, які постраждали під час війни.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Фейсбуці.

Заявки на програму приймає освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days (KCMD).

Подати документи на участь можуть українські фахівці у сфері академічної музики: виконавці, композитори, музикознавці, викладачі тощо.

"Гранти можуть бути використані на придбання нового або вживаного інструмента та аксесуарів до нього, а також на ремонт, реставрацію, обслуговування та покращення наявного інструмента. Програма передбачає покриття як повної вартості інструмента, так і частини вартості за умови, що заявник має кошти на покриття решти суми", – зазначили у МКІП.

Заявки приймаються до 15 січня 2024 року.

Як повідомляв Укрінформ, Український центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для представників сфери культури.

Музика МКІП Грант

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *