Вийшов трейлер романтичної комедії «Смак Свободи»

Вийшов трейлер романтичної комедії «Смак Свободи» Відео 20.12.2023 19:53 Укрінформ Опублікований офіційний трейлер фільму режисера Олександра Березаня «Смак Свободи», всеукраїнська премʼєра якого відбудеться 7 березня 2024 року.

Як передає Укрінформ, про це Державне агентство України з питань кіно повідомило у Фейсбуці.

У Держкіно зауважили, що «Смак Свободи» – це романтична комедія, що розповідає про дівчину Варю, яка переїжджає з маленького містечка до Львова, аби влаштуватися на роботу до елітного ресторану. Попереду чимало перешкод, але якщо бути наполегливим та вірити у дива, мрія може стати реальністю.

За сюжетом стрічки, дорогою до великої мрії Варя зустрічає несподівану знахідку – книжку призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня», що відкриває для дівчини світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини.

Творці фільму додали дещицю магії до історії, щоби підкреслити одну з головних ідей фільму – коли ти насправді чогось хочеш, всесвіт та друзі допомагають здійснити це бажання.

Фільм створено компанією Ganza Film, за підтримки Держкіно.

Кінотеатральну дистрибуцію стрічки на території України здійснює FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.

Як повідомлялося, Ольга Франко – дослідниця старовинної української кухні, авторка книжки «Перша українська загально-практична кухня» (1929 рік). Вона було дружиною Петра Франка, сина Івана Франка.

Ідея фільму «Смак Свободи» – показати кулінарні традиції України. Зйомки фільму проходили у Львові та Києві.

Кіно Трейлер Держкіно Комедія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *