Вийшов трейлер стрічки «Ла Палісада»

Вийшов трейлер стрічки «Ла Палісада» Відео 09.08.2023 17:30 Укрінформ Презентовано офіційний трейлер до фільму режисера Філіпа Сотниченка "Ла Палісада", що вийде у всеукраїнський прокат 11 січня 2024 року. 

Про це йдеться в релізі, який дистриб'ютор картини FILM.UA передав Укрінформу. 

«Ідея фільму виникла випадково. Я наштовхнувся на інформацію про смертну кару і був здивований, коли дізнався, що така міра покарання в Україні існувала до 1996-го року включно… На тлі цього факту у мене виникло бажання поринути в той період і комбінувати побут людей середини девʼяностих, вивчаючи домашні архіви, та міліцейські оперативні відео, які ми фактично перефільмували на знімальну техніку того часу», – зазначив режисер стрічки.

Сюжет картини розгортається в Україні у 1996 рік. За 5 місяців до мораторію на смертну кару двоє старих друзів, детектив міліції та судовий психіатр, розслідують вбивство свого колеги. Занурені в заплутану справу й давно забуті спогади, вони створюють майбутнє, в якому мають жити їхні діти, успадкувавши нереалізовані прагнення батьків.

Творці фільму зауважують, що стрічка не претендує на історичну правдивість – це радше стилізація кінця 1990-х через знайомі образи та символи: кострубаті хутряні шапки, картаті спортивні костюми.

«Після світової прем'єри і закордонних реакцій на фільм, дуже важливо пережити цю історію з українською аудиторією. Адже вона про нас, про наш час і коріння, що не дають нам відірватись від нашого пострадянського минулого. Фільм створювався 5 років, розроблювався в доковідні часи, знімався під час карантину і дороблювався після початку повномасштабного вторгнення. Тож команді просто необхідно показати цю детективну непросту історію глядачам», – підкреслила продюсерка фільму Валерія Сочивець.

Стрічку створено кінокомпаніями "ВІАТЕЛ" та "Сучасне Українське Кіно". Розробку проєкту підтримав Український культурний фонд, фінансову підтримку виробництва було отримано від Державного агентства України з питань кіно, постпродакшн профінансував Гетерборзький кінофонд (Швеція).

Як повідомлялося, світова премʼєра фільму відбулася на 52 International Film Festival Rotterdam, де стрічка здобула нагороду від Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI).

Кіно Трейлер фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *