У Рівному презентували книгу «Колядки та щедрівки рівненського Полісся»

У Рівному презентували книгу «Колядки та щедрівки рівненського Полісся» Фото 07.12.2023 10:40 Укрінформ У Рівному презентували книгу «Колядки та щедрівки рівненського Полісся».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Рівненська ОДА.

«У Рівному відбулася презентація книги «Колядки та щедрівки рівненського Полісся». Автор збірки – заслужений працівник культури України, фолькльорист Віктор Ковальчук», – ідеться у повідомленні.

Як зазначається, книга містить тексти колядок, щедрівок, побажань, віншувань, посівань для хлопчиків, більшість з яких записана на рівненському Поліссі.

Також у збірці можна ознайомитися з етнографічним матеріалом про те, як жителі краю відзначали свята Щедрого вечора, Водохреща. Більшість творів публікується вперше.

Крім того, книга містить qr-код, за допомогою якого онлайн можна послухати колядки і щедрівки, які вміщені у збірці.

«Завдяки багаторічній кропіткій роботі автора збірки автентичні колядки та щедрівки рівненського Полісся стануть відомі багатьом. Матеріали книги будуть цікавими українським родинам напередодні свят, а також фольклорним колективам», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг під час презентації.

Частину тиражу збірки передадуть бібліотечним закладам Рівненщини, оскільки книги придбані за кошти Програми підтримки місцевого книговидавництва області.

Як повідомляв Укрінформ, на Рівненщині встановили найбільшу в Україні поштову скриньку для листів святому Миколаю.

Книги Новий рік Рівне Різдво

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *