У США стартував щорічний конкурс двійників Гемінґвея

У США стартував щорічний конкурс двійників Гемінґвея 21.07.2023 12:09 Укрінформ Майже 140 чоловіків, схожих на Ернеста Гемінґвея, зібралися на архіпелазі Флорида-Кіс в будинку письменника, щоб взяти участь у конкурсі двійників.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Associated Press.

«Конкурс схожих на Гемінґвея» є основною особливістю фестивалю «Дні Гемінґвея», на якому вшановують літературний талант і авантюрне життя письменника.

Під час перебування на острові Кі-Вест американський автор написав свої класичні твори, зокрема «По кому подзвін» та «Мати і не мати».

Конкурс двійників письменника проходитиме впродовж трьох ночей у барі Sloppy Joe`s, в якому Гемінґвей часто проводив час із місцевими та літературними друзями.

Під час змагань з подібності, учасники по черзі виступають і дефілюють сценою бару. Переможця конкурсу буде визначено у суботу за результатами оцінок журі та попередніх переможців.

21 липня цього року відзначають 124-ту річницю з дня народження автора. Фестиваль «Дні Гемінґвея» триватиме до неділі, включно із вуличним ярмарком і турніром «Кі-Вест-Марлін», який нагадує про пристрасть автора до риболовлі на архіпелазі.

Як повідомляв Укрінформ, 3-10 вересня у Варшаві відбудуться Дні української музики.

Фото: Andy Newman/Florida Keys News Bureau

Конкурс Література США Письменник Гемінгвей

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *