Зеленська зустрілася з главою Ukrainian Freedom Orchestra – говорили про виступ на Олімпіаді-2024

Зеленська зустрілася з главою Ukrainian Freedom Orchestra – говорили про виступ на Олімпіаді-2024 Відео 17.12.2023 16:40 Укрінформ Перша леді України Олена Зеленська обговорила з керівницею Ukrainian Freedom Orchestra Кері-Лінн Вілсон та її чоловіком директором Метрополітен-опери Пітером Гелбом можливість виступу оркестру під час Олімпіади 2024 року в Парижі.

Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у Телеграмі.

«Рада черговій особистій зустрічі з пані Вілсон та її чоловіком Пітером Гелбом, директором Метрополітен-опери. Обговорили майбутню культурну співпрацю, зокрема можливий виступ Ukrainian Freedom Orchestra під час Олімпіади 2024 року в Парижі. Подякувала творчому подружжю за невтомну підтримку української культури на міжнародній арені», – написала Зеленська.

Вона додала, що також відвідала концерт, під час якого оркестр Львівської національної опери під диригуванням Кері-Лінн Вілсон виконав симфонічну композицію «Nova. Присвята мужності України».

«Рада бути присутньою на потужному концерті, що звучить як шана нашій стійкості», – зазначила перша леді.

Як повідомлялося, Ukrainian Freedom Orchestra був створений у 2022 році завдяки ініціативі Метрополітен-опера в Нью-Йорку та Великого театру – Польської національної опери у Варшаві. До складу оркестру входять українські музиканти, що змушені були залишити країну з міркувань безпеки, які є учасниками європейських оркестрів, та інструменталісти, які грають в українських колективах.

Загалом в оркестрі 74 музиканти, пов’язані, зокрема, з Київською національною оперою, Національним симфонічним оркестром України, оркестром Львівської філармонії та Харківською оперою, а також з іноземними ансамблями.

Олімпіада Олена Зеленська Оркестр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *