Бізнес в РФ – Путін впевнений у поверненні інвесторів – відео

Фото: Скрин відео | Путін впевнений у поверненні інвесторів

Очільник Кремля наголосив на тому, що контакти з компаніями, які вирішили закрити бізнес в Росії, тривають.

Related video

Президент РФ Володимир Путін вважає, що західні компанії, які припинили роботу в Росії, за десять років повернуться назад. Таку думку він висловив під час форуму “Россия вперед!”, повідомляють російські пропагандистські видання.

Важливо "Росія без Путіна": росіяни запустили опозиційну кампанію перед виборами

З його слів, за десять років все може змінитися щодо діяльності іноземного бізнесу. З його слів, американські і європейські корпорації змінять своє рішення.

“Вони, на відміну від тих, хто ними командує, розумні люди”, — заявив він.

Російський політик наголосив на тому, що контакти між сторонами тривають. З його слів, компаніям “просто не дають працювати”.

Також він прокоментував технології видобутку сланцевої нафти в США. З його слів, потрібно почекати, коли Сполучені Штати витратять гроші на нові технології з видобутку сланцевої нафти. Цей спосіб він назвав варварським для екології та непотрібним Росії.

“Давайте ми почекаємо… а потім у них цап-царап — подивимося, ми взагалі зацікавлені в цьому сьогодні чи ні — і за дешево купимо”, — висловився очільник Кремля.

Нагадаємо, опитування показало, що напередодні “прямої лінії” з президентом Росії Володимиром Путіним, запланованої на 14 грудня, найбільше росіяни хотіли б запитати його про те, коли закінчиться війна в Україні. За результатами цього соцопитування, практично 21% опитаних висловили інтерес до цієї проблеми. Питання стосувалося закінчення війни, мобілізації, і того, коли Росія може перемогти.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *