Евакуація з ТЦ у Москві — подробиці та відео

Фото: Скриншот | В одному з ТЦ Москви оголошено евакуацію

За даними російських медіа, відвідувачам столичного ТЦ “Щука” оголосили гучномовним зв’язком про необхідність покинути будівлю з “технічних причин”.

Related video

У середу, 3 квітня, в Російській Федерації було оголошено евакуацію з торгового центру “Щука”, що на північному заході Москви. Про це пише російське інтернет-видання “Осторожно, новости”.

Повідомляють, що в ТЦ на вулиці Щукінській спрацювала сигналізація, після чого відвідувачам оголосили гучномовним зв’язком про необхідність покинути будівлю з “технічних причин”.

Евакуація з ТЦ "Щука" Важливо Наслідки теракту в "Крокусі": з'явилися супутникові знімки згорілої будівлі (фото)

За словами журналістів, ситуація в районі ТЦ “спокійна”.

Зазначимо, що це вже не перший подібний випадок у “Щуці” за останні тижні. Так, 27 березня журналісти писали, що в ТЦ оголошено евакуацію, а територію перевіряють співробітники правоохоронних органів.

Крім того, 25 березня ЗМІ зазначали, що біля входу в ТЦ “Щука” чергують поліцейські, окремих відвідувачів просили показати документи. На вулиці біля торгового центру було помічено автозаки.

Поліція чергує в ТЦ "Щука" Фото: Осторожно, новости

Автозак біля ТЦ "Щука" Фото: Осторожно, новости

Нагадаємо, за даними ЗМІ, більш ніж за два тижні до стрілянини і масового вбивства в Підмосков’ї, американська влада повідомила Росії про підготовку теракту саме в “Крокус-Сіті-Холі”.

Також повідомлялося, що співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Франції запобігли атаці на собор Паризької Богоматері. За інформацією французьких правоохоронців, представники “Аль-Каїди” та ІДІЛ хочуть здійснити теракт на території країни “до або під час Олімпійських ігор”.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *