Клуби Белграда – Kartel пішов під воду – відео

Фото: Скрин відео | У Белграді затонув нічний клуб

Конструкція, ймовірно, не витримала великої кількості людей. Причини події поліція оголосить після відповідного розслідування.

Related video

Під час виступу репера Tsunami в Белграді затонув популярний місцевий понтонний нічний клуб Kartel. Про це повідомляє видання Blic.

Важливо Веселилися в комендантську годину: у Рівному поліція викрила "підпільну вечірку"

Охорона у певний момент почала виводити відвідувачів. Деякі штовхалися на ділянці мосту, що з’єднував понтон із берегом. Зрештою, конструкція тріснула і завалилася, а понтон із нічним клубом пішли під воду.

“Міст почав тріщати, пліт почав тонути, і всі, хто біг від плоту, падали у воду. Вони не знали, що міст впав, і тоді вони впали у воду. Вони рятували одне одного, — розповів виданню очевидець.

Свідок події розповів виданню, що вечірка повинна була тривати й надалі, але охоронці почали виганяти людей на вулицю. Раптом маса людей посунулася.

“Я дуже злякався, там були мої друзі! Деякі не відповідали на телефонні дзвінки, тому я хвилювався. Я не бачив їх у натовпі. У воді було приблизно сотня людей”, — пояснив співрозмовник видання.

У повідомленні йдеться про те, що у воді було приблизно сотня людей. Згодом приїхали поліція та швидка допомога.

Причини затоплення закладу наразі не оголосили. Ймовірно, це відбулося через велику кількість людей, на яку понтон не був розрахований.

Нагадаємо, затонулий круїзний лайнер став туристичним об’єктом. У 2020 році під час плавання судно натрапило на риф. Було подано сигнал лиха, і всіх пасажирів щасливо доправили на берег. Капітан судна привів корабель у бухту Родерік і посадив його на мілину, щоб запобігти затопленню, оскільки судно сильно кренилося на бік.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *