Макрон готовий відновити діалог із Путіним — за умови серйозності його пропозицій

Фото: DW | За серйозних пропозицій щодо мирного врегулювання у Путіна президент Франції згоден на діалог

Президент Франції уточнив, що може поспілкуватися з очільником Кремля за умови серйозності його пропозицій щодо мирного врегулювання, але за дотримання норм міжнародного права.

Related video

Президент Франції Еммануель Макрон заявив у п’ятницю, 15 грудня, що готовий відновити діалог із президентом Росії Володимиром Путіним за певних умов. Про це він заявив на пресконференції за підсумками саміту лідерів ЄС.

Насправді це було фактично відповіддю Макрона російському диктатору, який поскаржився на своїй річній підсумковій пресконференції, що французький президент давно не телефонував йому, а він відкритий до контактів.

Важливо "Щоб знайти компроміс": Макрон запросив Орбана в Париж для обговорення вступу України до ЄС

“У якийсь момент президент Франції припинив відносини з нами. Ми цього не робили, я — ні. Він зробив. Якщо буде інтерес, ми готові. Якщо ні, ми впораємося. У нас є інші справи”, — сказав Путін.

Водночас Макрон підкреслив, що якщо у президента Путіна є серйозні пропозиції і він готовий відновити діалог, який дасть змогу домогтися мирного врегулювання з дотриманням норм міжнародного права, Франція завжди буде державою, яка надасть підтримку і не пошкодує своїх зусиль для досягнення результату.

“Мій телефонний номер не змінився”, — зауважив Макрон.

Важливо "Посилить міць України": Зеленський про наступний пакет військової допомоги від Франції

Президент Франції Еммануель Макрон запросив прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на зустріч у Парижі наприкінці поточного тижня з метою обговорення питання початку переговорів щодо можливого вступу України до Європейського союзу.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *