Пожежа в Санкт-Петербурзі – горить ангар – відео

Масштабна пожежа в Санкт-Петербурзі

За даними рятувальників, пожежа в складі з поліетиленом і картонною упаковкою поширилася на 4 тисячі квадратних метрів. Саме приміщення не вдалося врятувати від вогню.

Related video

У понеділок, 8 січня, у місті Санкт-Петербург, що в Російській Федерації, сталася пожежа в складському приміщенні. Площа загоряння становила 4 тисячі квадратних метрів. Про це повідомило МНС РФ.

“У Невському районі горить ангар. Відомостей про постраждалих не надходило”, — ідеться в повідомленні.

Як повідомили в джерелі, площа пожежі — 4000 квадратних метрів.

Трохи згодом російські пожежники зазначили, що “локалізували пожежу на 2000 квадратних метрах”.

А також уточнили, що “горить ангар із поліетиленом і картонною упаковкою”.

Також у російському виданні “Фонтанка” заявили, що рятувальники зіткнулися з проблемами під час гасіння пожежі.

“Кажуть, горів ангар із поліетиленом і картоном. Ділянка безводна, тож рукав довелося тягнути спочатку на 600 метрів, потім на кілометр, вогонь устиг розповсюдитися на 4 тисячі квадратів. Ангар не врятувати, але сусідні будівлі вдалося відстояти. Постраждалих немає. А далі дізнавачі встановлять, чому загорілося”, — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 листопада сталася пожежа на території московської електропідстанції “Чагіне”. Тоді ж повідомляли про густий дим і загоряння трансформатора, а також 120 літрів палива.

Також 4 грудня в Москві горів завод, що випускає спецтранспорт.

7 грудня в Москві горів “Електрозавод”. Пожежа почалася на першому поверсі лакофарбового цеху, розташованого на заводі з виготовлення залізобетонних виробів і металевих конструкцій.

А 1 грудня в Росії горів ринок “Садовод”. Там вибухнули балони з хімікатами. Площа пожежі досягла 600 квадратних метрів. За інформацією МНС РФ, пожежа спалахнула в торгових павільйонах. Пізніше у відомстві уточнили, що на ринку загорілися товари в суміжних трирівневих контейнерах.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *