Посиніла і знепритомніла: 17-річна дівчина ледь не померла через любов до вейпів (фото)

Фото: Getty

Дівчина викурювала 57 штук на день і 400 сигарет на тиждень. “Вейпувати” вона почала з 15 років і вважала, що ця звичка “нешкідлива”.

Related video

У Великій Британії дівчина-підліток ледь не померла через одноразові вейпи. Дівчина викурювала 57 штук на день. Про це пише видання The Sun.

Зазначається, що 17-річна Кайла Блайт перебувала вдома, коли раптом “посиніла і знепритомніла”, тож наляканий батько відвіз її до лікарні. Її одразу ж доправили до операційної.

Після майже зупинки серця 17-річна дівчина перенесла операцію, яка тривала п’ять з половиною годин. Їй видалили частину легені через повітряний пухир, який там утворився. Вважається, що до цього призвело надмірне куріння, оскільки дівчина викурювала еквівалент 400 сигарет на тиждень.

“Вейпувати” Кайла почала з 15 років і вважала, що ця звичка “нешкідлива”. Тепер вона клянеться, що те, що з нею сталося відлякало її від вейпів.

Батько дівчини розповідає, що Кайлу вперше терміново доставили до лікарні в листопаді 2023 року після того, як він подумав, що у неї стався серцевий напад, але рентген показав, що у неї була дірка в легені після утворення бульбашки. Студентку знову доправили до лікарні в лютому 2024 року, але їй сказали, що вона вилікувалася. Але всього через кілька місяців, 11 травня, її госпіталізували на два тижні після того, як бульбашка лопнула і спричинила колапс її легенів.

Нагадаємо, що авіакомпанія Jet2 заборонила 43-річному чоловікові користуватися їхніми послугами упродовж року через те, що він курив в салоні літака та конфліктував через це з членами екіпажу.

Також повідомлялося, що нове дослідження вчених розкрило менш відомий побічний ефект куріння. Можливо, через нього в нас з’являється жир на животі, і він пов’язаний із цілою низкою неприємних проблем зі здоров’ям

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *