Ситкому 18 років: в РФ угледіли пропаганду ЛГБТ в серіалі «Не родись красивой»

З сайту телеканалу СТС зникли три серії колись популярного серіалу, оскільки його творці занепокоїлися, що можуть порушити закон про заборону ЛГБТ.

Related video

У Росії Верховний суд визнав екстремістським і заборонив рух ЛГБТ. У зв’язку з цим телеканал СТС трохи “підкорегував” відомий ситком “Не родись красивой”, видаливши з нього три епізоди. На це звернуло увагу видання SOTA.

“Канал СТС видалив зі свого сайту три серії ситкому “Не родись красивой”, що порушували тему ЛГБТ”, — йдеться в повідомленні.

Важливо В РФ мультик My Little Pony зв'язали з ЛГБТ і маркували плашкою 18+ (фото)

У видалених серіях з 40 по 42 за сюжетом головний герой Андрій Жданов програв суперечку своєму кутюр’є Мілко. Через це йому довелося вбратися у жіноче вбрання і сходити в гейклуб в образі травесті-діви. Творці фільму вбачили в цих епізодах гейпропаганду і вирішили їх прибрати.

Зазначимо, що серіал “Не родись красивой” з’явився у 2005 році і транслювався продовж року. Після цього його ще неодноразово показували на телебаченні.

Видалені з сайту СТС серії, як і раніше, доступні в ютюбі.

Нагадаємо, що Верховний суд РФ оголосив екстремістським та заборонив “міжнародний рух ЛГБТ”. Відтепер представників цього руху в Росії можуть посадити у в’язницю на 12 років.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін заявив, що тема ЛГБТ не повинна виділятися, як це відбувається за межами РФ.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *