Смерть Навального – як загинув російський опозиціонер – відео

Російський опозиціонер Олексій Навальний

Російський опозиціонер Олексій Навальний помер 16 лютого у виправній колонії в Ямало-Ненецькому автономному окрузі у віці 47 років. Його смерть була природною, розповів голова ГУР МОУ Кирило Буданов.

Related video

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що російський опозиціонер Олексій Навальний помер через обрив тромбу. Про це він повідомив у коментарі виданню “Українські новини” 25 лютого.

“Я можу вас розчарувати. Але те, що нам відомо, він реально загинув через тромб”, — сказав Кирило Буданов.

Керівник української розвідки наголосив, що смерть російського опозиціонера була природною.

У Росії помер Олексій Навальний: що відомо

16 лютого в управлінні Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) РФ повідомили про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Це сталося у виправній колонії в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. Зокрема, чоловіку стало погано відразу після прогулянки. Причиною смерті називали проблеми з тромбами. Тоді як анестезіолог-реаніматолог Олександр Полупан, що лікував політика у 2020 році, зауважив, що той не мав симптомів, що свідчили б про проблеми з судинами.

17 лютого стало відомо, що в колонії матері російського опозиціонера Олексія Навального заявили, що її син помер через “синдром раптової смерті”.

Крім цього, 16 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер Кремля Володимир Путін убивця. У промові він натякнув на смерть російського опозиціонера Навального у в’язниці.

Нагадаємо, 24 лютого експрессекретарка Олексія Навального Кіра Ярмиш повідомила, що тіло політика віддали його матері Людмилі. З її слів, похорон ще попереду.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *