Відключення тепла, води й світла виникли в половині регіонів РФ – ЗМІ

Фото: Telegram | Липецьк, комунальна аварія на теплотрасі

За даними журналістів, через прорив труби в Нижньому Новгороді проїжджу частину та тротуари міста залило окропом. У 16 осіб опіки, серед постраждалих є діти.

Related video

Через сильні морози в половині регіонів РФ — від Підмосков’я до Далекого Сходу — спостерігаються проблеми з житлово-комунальним господарством. Комунальні аварії залишили сотні тисяч росіян без тепла, води, світла й газу. Подібні проблеми торкнулися щонайменше 43 суб’єктів РФ. Про це повідомляє видання “7х7”.

Через аварію в Новосибірську без тепла залишилися 14 тисяч осіб у 237 будинках. У Липецьку в подібних умовах — 10 тисяч у 282 будинках. Масштабні аварії були і в Саратові. Тут опалення відключили більш ніж у 650 будинках і 100 соціальних об’єктах, зокрема школах і лікарнях. У Волгограді також десятки тисяч жителів змушені жити в будинках без подачі опалення. У Находці аналогічна проблема торкнулася 6 тисяч жителів.

Водночас влада РФ планує радикально знизити витрати на житлово-комунальну інфраструктуру. В бюджеті на 2024—2026 рр. фінансування сфери ЖКГ з федеральної скарбниці уріжуть більш ніж удвічі.

Повідомляється, що зношеність мереж комунальної інфраструктури в РФ до середини 2022 року перевищила 70%.

Нижній Новгород затопило окропом. 16 січня стало відомо, що внаслідок прориву труби в Нижньому Новгороді проїжджу частину та тротуари залило окропом. Щонайменше в 16 осіб опіки ніг.

За даними “Mash”, серед постраждалих двоє дітей. Людей із ушкодженнями перевезли до лікарні — у них опіки ніг 1-2 ступенів.

Через комунальну аварію без опалення залишилися 20 багатоквартирних будинків, де мешкають 3059 осіб, а також два соціальні об’єкти. Напередодні в одному з ліцеїв міста Орел під час уроків лопнули батареї. 15 січня сталася аварія в котельні, яка обслуговувала 909-й квартал.

Нагадаємо, що після аварії в Подольську Московської області Путін вирішив націоналізувати патронний завод.

Також повідомлялося, що, за даними провоєнних Telegram-каналів, понад 10 льотчиків могли загинути під час падіння літака-радара А-50.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *