Візит в Африку – зустріч Зеленського з прем’єр-міністром Кабо-Верде спровокувала конфлікт із президентом

Фото: Офіс президента | Зустріч Зеленського з прем’єр-міністром Кабо-Верде

Президент африканської країни Марія Невеш наголосив на тому, що з ним не контактували представники Києва напередодні візиту українського політика.

Related video

Президент Кабо-Верде Жозе Марія Невеш здивований зустріччю прем’єр-міністра Жозе Уліссешем-і-Сілвою з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє Observador.

Важливо Зеленський прибув до Конгресу США: із ким зустрінеться, деталі (відео)

Керівник африканської держави пообіцяв вжити заходів. Які саме методи він буде застосовувати, він не назвав. Це наче свідчить про непорозуміння серед політичної верхівки африканської країни.

“Дійсно, з мого боку існує глибока незрозумілість щодо цієї зустрічі”, — повідомив Жозе Марія Невеш.

Виступаючи перед пресою в місті Прая, президент африканської держави сказав, що був здивований тим, як все сталося, давши зрозуміти, що він нічого не знав про зустріч.

“Колега президента Республіки прибуває в Кабо-Верде, і, отже, у цих питаннях має бути координація між суверенними органами, і президент не може бути поставлений перед фактом, що відбувся”, — заявив він.

Між президентом та прем’єр-міністром цієї країни, як йдеться у публікації, тривають певні суперечки. Керівник африканської держави як верховний головнокомандувач Збройних сил заявив, що не знає про нову Стратегічну концепцію оборони країни, представлену Міноборони.

Відповідаючи на питання, прем’єр-міністр сказав, що він не займається відносинами між урядом і президентом республіки ні в ЗМІ, ні в соціальних мережах, у відповідь на зауваження, зроблені тоді головою держави.

Зустріч Зеленського з прем’єр-міністром Кабо-Верде

Дорогою до Аргентини для участі в інавгурації новообраного президента Хав’єра Мілея Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністром Республіки Кабо-Верде Жозе Уліссешем Коррея-і-Сілвою, яка стала першою в історії двосторонніх відносин із цією країною. Керівник держави зауважив важливість принципової позиції Кабо-Верде на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Нагадаємо, 12 грудня Зеленський запропонував США створити в Україні європейський оборонний центр. З його слів, влада країни готова скоротити бюрократію, щоб розвивати виробництво артилерійських боєприпасів, систем ППО, артилерії та ракетних технологій.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *