«У молодості був бунтарем»: той, хто стріляв у Фіцо, виступав проти політики уряду (відео)

Фото: Скрін відео | Підозрюваний у замаху на Роберта Фіцо

Представники бібліотеки, яка допомагала підозрюваному Юраю Цинтулі видати книжку, описали його як адекватну людину, яка “в молодості була бунтівником, але не агресивним”.

Related video

Тим, хто стріляв у прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, виявився 71-річний письменник-аматор Юрай Цинтула, який пояснив свої дії тим, що виступає проти політики чинного уряду. Про це повідомляє видання ta3.

Видання Noviny називає Цинтулу письменником-аматором 1953 року народження із міста Левіце. Повідомляється, що він перебував у літературному об’єднанні LK DÚHA лівого спрямування.

Журналістам вдалося зв’язатися з директором бібліотеки, який сказав, що шокований замахом на Фіцо. У минулому бібліотека допомогла підозрюваному з презентацією книги. Стрільця описали як цілком адекватну людину, яка “в молодості була бунтарем, але не агресивним”.

Що ще відомо про Юрая Цинтулу?

Затримання Юрая Цинтули

Затримання Юрая Цинтули

Затримання Юрая Цинтули

Затримання Юрая Цинтули

Затримання Юрая Цинтули

З відкритих джерел відомо, що підозрюваний написав три поетичні збірки: “Сон бунтівника”, “Диптих”, “Оси”. У 2010 році він опублікував роман “Повідомлення жертви”, у 2015 році опубліковано його книжку, присвячену циганам.

Нагадаємо, що підозрюваному в замаху на Фіцо загрожує 25 років тюремного ув’язнення. Правоохоронні органи Словаччини ініціювали розслідування.

Також повідомлялося, що після операції Роберт Фіцо все ще залишався в операційній із кровотечею черевної порожнини.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *