У транзитній зоні: Папа Римський запропонував патріарху Кирилу зустрітися в Москві, — росЗМІ

Фото: Getty Images | Папа Римський Франциск

Офіційно Ватикан ніяк не коментував заяви російських журналістів. За версією “ТАСС”, понтифік нібито хоче зустрітися з главою РПЦ дорогою до Монголії.

Related video

Папа Римський Франциск нібито виступив із пропозицією про зустріч із патріархом Російської православної церкви (РПЦ) Кирилом в одному з аеропортів Москви, коли його літак робитиме дозаправлення дорогою до Монголії або назад. Про це 23 липня повідомляє російське інформагентство “ТАСС” із посиланням на голову Всесвітнього союзу старовірів Леоніда Севастьянова.

Севастьянов стверджує, що провів особисту розмову з понтифіком у неділю, 23 липня. Він зазначив, що аеропорт розглядається як транзитна зона, яка вважається нейтральною, і така зустріч не викликала б протидії з боку тих, хто виступає проти візиту Папи Римського в Росію.

За твердженням Севастьянова, можливими датами для такої зустрічі можуть бути 31 серпня, коли Папа вирушає в Монголію, або 4 вересня, коли він перебуватиме на зворотному шляху. Однак наразі Російська православна церква ще не прокоментувала пропозицію про зустріч.

Реакція Ватикану та РПЦ

Варто зазначити, що на момент публікації матеріалу пресслужба Ватикану не коментувала інформацію росЗМІ. Також РПЦ не виступала з відповідними заявами.

Нагадаємо, що в травні 2023 року Папа Римський уже виступав із подібною пропозицією. Тоді понтифік заявив, що Ватикан бере участь у “секретній миротворчій місії” щодо України.

Також нагадаємо, що Папа Римський Франциск у жовтні 2022 року пропонував президентам України та Росії Володимиру Зеленському та Володимиру Путіну поговорити у Ватикані про завершення війни.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *