Знайшли сліди вибухівки: РФ не пропустила суховантаж із Туреччини через Керченську протоку

Фото: kommersant.ru | РФ не пропустила через Керченську протоку суховантаж із Туреччини

За даними ФСБ, під час огляду трюму судна було виявлено “сліди вибухових речовин динітротолуолу і тетрилу”, а також ознаки стороннього втручання в конструктивні частини суховантажу.

Related video

Спецслужби РФ не дозволили прохід суховантажу через Керченську протоку, коли він прямував із Туреччини до Ростова-на-Дону. ФСБ заявила, що під час огляду трюму іноземного судна було виявлено сліди вибухівки. Про це повідомляє російське видання “Интерфакс”, посилаючись на пресреліз силового відомства.

ФСБ повідомила, що судно, призначене для навантаження зернових культур, було направлено в порт Ростова-на-Дону. Під час огляду трюму судна було виявлено “сліди вибухових речовин динітротолуолу і тетрилу, а також ознаки стороннього втручання в конструктивні частини суховантажу”.

У зв’язку з такими знахідками та обставинами, судно було направлено під додатковий контроль для детального розслідування і перевірки на можливу участь у незаконних діяльностях або порушеннях безпеки.

“Встановлено, що наприкінці травня судно перебувало в українському порту Кілія. У липні в турецькому порту Тузла було здійснено повну зміну суднової команди, що складалася з 12 громадян України, та змінено назву суховантажу. Зазначені обставини можуть свідчити про можливість використання іноземного цивільного судна для доставки вибухівки на територію України”, — йдеться в заяві ФСБ.

Нагадаємо, що 19 липня після підриву Кримського мосту і “атаки дронів” на Севастополь Росія тимчасово призупинила прохід вантажних суден через Керченську протоку.

У ніч на 17 липня на території Кримського півострова, поруч із мостом пролунали потужні вибухи, внаслідок яких були помітні серйозні пошкодження. Після цього з’явилася інформація про двох жертв — подружня пара з Бєлгородської області, яка їхала відпочивати на окуповану територію. Їхня 14-річна донька дістала черепно-мозкову травму і була госпіталізована.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *