Чули крики дитини в лісі: стали відомі нові подробиці вбивства 9-річної українки в Німеччині

Правоохоронці працюють на місці злочину Фото: IMAGO/Daniel Schäfer

Правоохоронці заявили, що дитину вбили в лісі, а свідок чув, як вона кликала на допомогу. Поліція відреагувала на виклик лише через 5 днів.

Related video

Перехожі чули дитячі крики в лісі неподалік німецького міста Дебельн, де незабаром знайшли тіло 9-річної дівчинки, яку розшукували понад тиждень. Про це пише німецьке видання Sueddeutsche з посиланням на пресконференцію місцевої поліції щодо розслідування вбивства українки.

Правоохоронці мають дві версії, що це могло бути ненавмисне і навмисне вбивство.

Зазначається, що знайшовся свідок, який чув крики дитини в день її зникнення, 3 червня, в лісовому масиві, де згодом виявили тіло 9-річної Валерії з України. Він зателефонував до поліції лише через 2 дні і повідомив про ситуацію, але в поліції не відреагували.

“Від місця, де свідок почув крик, до місця, де ми знайшли дівчину, два кілометри”, – розповіли в місцевій прокуратурі.

Правоохоронці заявили, що дитину вбили в лісі. Пошукова група натрапила на тіло дівчинки в лісі між районом Маліч у Россвайні та районом Гермсдорф у Дебельні. Видання задається питанням, чому крики дитини в лісі не дослідили раніше, а лише через п’ять днів після того, як про них повідомили свідки.

“5 червня в оперативних сил була інформація про крики, але вона була настільки розпливчастою, що ми справді не могли її перевірити”, – пояснив прокурор.

Місце в лісі, де знайшли тіло 9-річної дівчинки з України

Через вбивство дитини в місті Дебельн оголосили жалобу і скасували міський фестиваль, який був запланований на вихідні.

Проти школи, де навчалася дівчинка, також ведуться перевірки. Є “порушення обов’язків по догляду”, оскільки матір не повідомили про те, що Валерія не з’явилася в школі. Маму українки допитували кілька разів та неодноразово перевіряли підозрюваних у сексуальних злочинах.

Вбивство 9-річної дівчинки в Німеччині: що відомо

3 червня в Німеччині дорогою до школи зникла 9-річна біженка з України Валері. Вона вийшла з будинку, де жила з мамою та сестрою, близько 7 ранку, але на уроках так і не з’явилася. Того дня вона не була на уроках, але однокласники дівчинки бачили, як вона нібито на когось чекала неподалік школи.

Пошуки дитини тривали понад тиждень. Тіло Валерії виявили 11 червня в лісі неподалік міста Дебельна. Правоохоронці заявили, що дитину вбили, а сексуального насильства відносно неї не було. Батько Валерії повідомив, що не бачив її 2 роки — вони спілкувалися лише по телефону.

12 червня в ЗМІ проінформували, що до злочину можуть бути причетними двоє чоловіків — колишніх її матері. Одни з підозрюваних повідомив журналістам, що на момент вбивства дитини перебував в Туреччині, де лікував зуби.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *