«Історичний момент»: заарештована яхта Медведчука перейшла під прапор України (фото)

Фото: АРМА | Яхта Віктора Медведчука “Royal Romance”

92-метрова яхта “Royal Romance” набула статусу українського судна. Це означає національну приналежність судна, на яке поширюється юрисдикція України.

Related video

Заарештована яхта “Royal Romance”, яка належала проросійському політику Віктору Медведчуку, отримала свідоцтво про право плавання під державним прапором України, відповідні зміни вже внесено до Міжнародної морської організації. Про це повідомила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

“Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України заарештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні”, — заявив Євген Ігнатенко, голова Служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

За його словами, це сприятиме подальшому продажу заарештованої яхти та надходженню коштів її продажу до державного бюджету України.

Ігнатенко також зазначив, що відповідні зміни до Міжнародної морської організації (ІМО) щодо яхти “Royal Romance” уже внесено.

Яхта Медведчука Фото: Yacht Charter Fleet

Хорватський окружний суд міста Спліт ухвалив рішення про передачу яхти Royal Romance Віктора Медведчука Україні на підставі запиту про міжнародно-правову допомогу.

Розкішну п’ятипалубну яхту Royal Romance довжиною 92,5 метра побудувала відома нідерландська суднобудівна компанія Feadship. На ній є басейн і каюти для 14 гостей і 22 членів екіпажу. Її орієнтовна вартість — близько 200 мільйонів доларів.

Яхта Медведчука Фото: Yacht Charter Fleet

У 2020 році стало відомо, що Медведчук задекларував офшорну компанію Fregata Marine Ltd, якій належить яхта “Royal Romance” на свою дружину Оксану Марченко.

Нагадаємо, сама Оксана Марченко, як писав Фокус, живе в Росії і готується стати обличчям пропагандистської кампанії проти України. З чуток, Марченко часто відпочиває на Кіпрі і завела роман з охоронцем з оточення Володимира Путіна.

Сам Віктор Медведчук став власником нової яхти. Не такої розкішної, як “Royal Romance”. Його нова іграшка коштує близько 10 мільйонів доларів.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *