Любителі селфі лізли через паркан: найбільший мурал України із Залужним перенесуть (фото)

Фото: Facebook | Зображення Валерія Залужного

Художник витратив на зображення близько 13 годин. Таке досягнення зареєстрували в книзі рекордів України.

Related video

Мурал, що зображає колишнього головнокомандувача Сил оборони України Валерія Залужного, який цього місяця з’явився на стіні будинку у Святошинському районі Києва, вирішили перенести в інше місце. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла керівник цієї ініціативи Євгенія Фуллен.

“Ми розмістимо його з іншого боку фасаду, щоб усі охочі могли зробити фото на тлі муралу і не перелазити через паркан”, — повідомила Фуллен.

Мурал Залужного

Мурал Залужного

За її словами, це робиться для того, щоб уникнути травм дітей: адже охочих зробити селфі дуже багато. Незабаром не доведеться лізти через паркан, оскільки можна буде зробити фото з боку вулиці.

Головкома Залужного на київській будівлі 1 травня 2014 року намалював місцевий художник Євген Кучер, на це пішло близько 13 годин. У підсумку вийшов найбільший мурал Залужного в Україні. Таке досягнення зареєстрували в книзі рекордів України.

Мурал Залужного Хто така Євгенія Фуллен?

Євгенія Фуллен — художниця, авторка серії зображень на будинках у Києві.

Деякі її торішні роботи викликали критику з боку захисників культурної спадщини та чиновників. У вересні 2023 року спробувала намалювати мурал на історичній будівлі 1903 року за адресою Січових Стрільців, 31. Місцеві жителі висловилися проти ідеї та зателефонували в поліцію. На фрагменті, який Фуллен все ж встигла зобразити, — пара і пелікан із пташеням.

За словами депутата Київської міської ради Євгенії Кулеби, ці роботи не узгоджувалися з Департаментом охорони культурної спадщини Києва. Повідомляється, що у Фуллен не було жодного дозволу від Шевченківської районної адміністрації.

Нагадаємо, що стало відомо, коли Залужний почне працювати на посаді посла у Великій Британії.

Також повідомлялося, що 9 травня Валерій Залужний показав архівне фото, зроблене в молоді роки.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *