Скандал з яйцями по 17 грн для ЗСУ – постачальниця купила 4 готелі в Хорватії

Фотоколаж: Стопкор

Тетяна Глиняна була засновницею у компаніях з так званої “білоцерківської групи”, які були великими постачальниками харчів для військових.

Related video

Постачальниця продуктів харчування для ЗСУ Тетяна Глиняна виявилась власницею чотирьох готелів у Хорватії. Про це йдеться у розслідуванні Артема Ільїна у “НВ Бізнес”.

Зазначається, що співрозмовник видання повідомив, що як мінімум 3 готелі у хорватському курортному місті Спліт належать українці Тетяні Глиняній.

Важливо Постачальник Міноборони намагався за пів мільйона доларів підкупити ДБР (фото, відео)

Встановлено, що Глиняна є бенефіціаром компаній “Zen Adria d.o.o.”, “Pigment d.o.o.”, “Mimoza d.o.o.”. А у ще одній фірмі “Nazarii d.o.o.” вона стала засновницею у 2016 році. Місце реєстрації “Nazarii d.o.o.” у Брелі, яке, найімовірніще, також є місцем реєстрації особисто Тетяни Глиняної. Саме ця адреса вказана в одному з хорватських реєстрів.

Отже, ці компанії володіють готелями, вартість яких оцінюється щонайменше у 10 млн доларів:

  • Бутик-готель Mirari має 18 кімнат, ресторан та басейн на даху.
  • Готель Ora категорії 4* має 24 номери, ресторан та конгрес-центр на 50 осіб.
  • Бутик-готель Luxe категорії 4* має 30 номерів, ресторан, СПА-центр та конференц-кімнату на 8 осіб.
  • Готель Posh категорії 5* має 6 апартаментів, басейн на даху, СПА-центр.

Тетяна Глиняна особисто була засновницею у компаніях з так званої “білоцерківської групи”, яка була, або і є великим постачальником продуктів харрчування для ЗСУ. Це товариства з обмеженою відповідальністю “Преміум компані”, “Укрпродакорд ВР”, “Гранд консалт”.

Також до складу “білоцерківської групи” входить і ТОВ “Актив компані”, яке належить бізнес-партнеру онука Тетяни Глиняної, Назарія Березюка, Олександру Дмитревичу.

ТОВ “Актив компані” наприкінці 2022 року отримало найдорожчий підряд Міноборони вартістю 13,16 млрд грн з яйцями по 17 гривень і картоплею по 22 грн.

Крім цього, у 2015 році Тетяна Глиняна та її зять Руслан Березюк фігурували у справі про хабар полковнику Нацгвардії. Її зятя Руслана Березюка засудили до незначного умовного терміну, а сама Глиняна залишилася непокараною.

Нагадаємо, що 2 лютого 2023 року співробітники ДБР і СБУ затримали підприємців, які привласнювали кошти, виділені на харчування для армії. Правоохоронці підрахували збитки, які бізнесмени та співробітники Міноборони завдали державі — 4,6 млн грн. Під час обшуків у підозрюваних вилучили 1 млн грн готівкою.

21 січня 2023 року журналіст Юрій Ніколов опублікував на сайті DT.UA розслідування, в якому сказано, що Міністерство оборони розкрадає бюджетні кошти, суттєво завищуючи ціни на продукти харчування для Збройних Сил України.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *