Страйк польських перевізників – Укрзалізниця має намір переправляти потяги з фурами

Фото: Скрин відео | На переході з Грубешувом завантажені 23 вагони

У польських митників є зауваження щодо габаритів вантажів, а також щодо наявності в баках фур палива.

Related video

Контрейлерні потяги з фурами вже стоять на перевірці для транспортування до України. Про це заявив Валерій Ткачов, заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” (УЗ), на зустрічі з агроекспортерами в четвер, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Важливо Блокада кордону польськими перевізниками затримує військову допомогу ЗСУ, — Reuters

Він зазначив, що на переході з Грубешувом вже є завантажені 23 вагони контрейлерні. На них встановлені фури.

Українська та польська сторони, як він зазначив, узгоджують технічні питання. У польської митниці є певні зауваження щодо габаритів вантажів, а також щодо наявності в баках фур палива.

Представник УЗ наголосив на тому, що ці питання наразі вирішуються. Український державний центр транспортного сервісу “Ліски” виступить оператором таких вантажоперевезень залізницею.

“Щойно цей тестовий поїзд пройде і все буде добре, ми запустимо це в масовому порядку”, — наголосив він.

Посадовець, як йдеться у повідомленні, підтвердив інформацію в поширюваному в інтернеті відео, на якому зафіксували, як залізницею рухаються навантажені на котрейлерні платформи українські вантажівки. Українські експортери у такий спосіб намагаються розв’язати проблему з перетином українсько-польського кордону, що блокується протягом місяця.

Страйк польських перевізників

Польські перевізники 6 листопада вийшли на акцію протесту та заблокували рух вантажівок до пунктів пропуску. Через такий страйк на дорогах до пунктів пропуску утворилися великі черги з вантажівок. Повідомлялося, що організатори пропускали лише один вантажний автомобіль на годину. Основні вимоги — створення окремих черг для порожніх фур, повернення дозволів, отримання доступу до системи “Шлях” та посилення правил перевезень.

Нагадаємо, 6 грудня словацькі перевізники пригрозили повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною. За даними UNAS, перевізники висловили подяку міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за його втручання у вирішення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *