Студенти масово отруїлися в полтавському інституті – що відомо

Фото: Суспільне | У Полтаві масово отруїлися місцеві студенти

В обласній інфекційній лікарні наразі перебувають 16 осіб. Пацієнти у стані середньої тяжкості, серед симптомів — нудота та діарея.

Related video

У Полтаві протягом ночі на 6 грудня з гострою кишковою інфекцією було госпіталізовано 27 молодих людей. Про це повідомив у власному телеграм-каналі керівник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

За попередньою інформацією, госпіталізовані — студенти Полтавського юридичного інституту НЮУ ім. Ярослава Мудрого. Ймовірніше, вони харчувалися в їдальні Полтавської політехніки ім. Юрія Кондратюка.

“Причини інциденту нині встановлюють. Створена профільна комісія, на місцях працюють фахівці Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб і поліція. Розпочато епідеміологічне розслідування. Також перевіряють їдальню”, — зазначив Пронін.

“У госпіталізованих студентів спалах гострої кишкової інфекції. 16 людей перебувають нині в обласній інфекційній лікарні”, — розповіла директорка медичного закладу Наталія Свириденко.

І додала, що вони — у стані середньої тяжкості, а серед основних симптомів — нудота, діарея тощо.

Решту студентів, за словами Свириденко, госпіталізували до 1-ї міської лікарні.

Очільник Полтавської адміністрації запевнив, що ситуація перебуває під контролем, а подробиці будуть згодом.

Важливо ВООЗ підвищила рівень небезпеки штаму COVID-19 Пірола: що відомо наразі

Раніше Фокус писав про стародавній вірус, що прокинувся в нашому організмі і спричиняє рак мозку. Сплячий мільйони років вірус прокинувся всередині нашого мозку, стимулюючи зростання агресивних пухлин, але згідно з новим дослідженням, у нас є надія на ліки.

Також Фокус писав про варіант “верблюжого” коронавірусу, яким загадковим чином заразився чоловік. Смертельний вірус БВРС знову проявив себе в ОАЕ, викликавши подив експертів у галузі охорони здоров’я.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *