Блогер настільки хотів працювати на радіо, що розташував резюме на даху машини, яку припаркував біля потенційного місця роботи

Хлопець хотів отримати роботу на радіо і вигадав спосіб залишитися поміченим роботодавцем — своє резюме він припаркував біля будівлі компанії. Але замість роботи креативний претендент отримав лише порцію ненависті від глядачів перформансу і наймудрішу пораду від роботодавця на майбутнє, інформує Ukr.Media.

На що тільки не йдуть люди, щоб роздобути роботу мрії.

Ютубер Макс Фош з Лондона вирішив не відставати від креативних конкурентів і підкорити серця босів компанії BBC своїм оригінальним підходом. Для цього своє резюме він буквально припаркував біля будівлі компанії.

Блогер надрукував резюме на даху машини, щоб отримати роботу своєї мрії у якості ведучого Radio 1, про що розповів у своєму акаунті у Твіттері, зазначивши потенційного роботодавця.

"Привіт, BBCR1! Я роздрукував своє резюме на машині і припаркував її біля студії. Є QR-код, який, я думаю, вам варто подивитися".

До зухвалого повідомлення хлопець додав пару фото свого червоного автомобіля біля будівлі радіостанції, на якому було резюме.

На капоті також був приклеєний QR-код, який роботодавець міг би легко сканувати, не залишаючи робочого місця прямо з вікна будівлі.

На дверях машини були стрілочки, що ведуть до QR-коду.

Посилання веде до відеопрезентації Макса про себе для роботодавця.

Після публікації трюку у Твіттері багато людей похвалили хлопця за ініціативність і запропонували керівництву радіо негайно прийняти на роботу Макса.

  • Це чудово, Максе, сподіваюся, ти отримаєш роботу. Дуже креативний і до того ж сміливий!

Але деякі користувачі мережі розкритикували ютубера за те, що він використав свої привілеї, щоб швидко отримати роботу мрії. До того ж багато людей відзначили, що така печатка на авто коштує чимало, що робить конкуренцію нечесною.

  • У багатої дитини у розпал пандемії достатньо грошей, щоб роздрукувати резюме на машині і привернути увагу BBC. Чудово.

Незабаром на зухвалу акцію Макса відповів Алед Гайдн Джоун, голова Radio One, який все ж таки помітив резюме. Роботодавець записав для хлопця відеовідповідь, опублікувавши її у Твіттері.

"Привіт, Максе Фош, мене звуть Алед Гайдн Джоун, я голова Radio 1, — каже Алед. — Бачте, я отримав ваш QR-код і відео, спасибі за вашу пропозицію, було б чудово побачити, що ви можете зробити, і зустрітися з вами".

Однак Алед додав, що місце ведучого на радіо зараз не є вакантним, зате він знайшов для хлопця інший варіант і попросив відправити йому особисте повідомлення, щоб обговорити їх онлайн-контент.

"Що стосується радіо, боюся, що я щойно запропонував 46 новим ведучим місце на Radio One у період з Різдва до січня. Але я вважаю вашу пропозицію щодо презентації нашого онлайн-контенту цікавою, тож напишіть мені, і давайте поговоримо".

Він також дав йому цінну пораду і сказав, що Максу було б непогано підписатися на Radio One у соціальних мережах, перш ніж розраховувати на роботу там.

"P. S. вам дійсно варто стежити за соціальними мережами станції, на якій ви хочете працювати".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *