Дядько хотів продати будинок через борг, але його племінник знайшов всередині домівки справжній скарб, який вирішив усі проблеми чоловіка

Чоловік вирішив продати будинок через борги, але його племінник знайшов набагато простіший шлях до фінансової свободи. Хлопець просто навів порядок всередині і виявив забутий скарб, на який можна було купити нову квартиру, і навіть не одну, інформує Ukr.Media.

Багатство може впасти на людину у найнесподіваніший момент.

Двоє чоловіків з Німеччини — хворий дядько і його племінник — теж не могли собі уявити, що мільйони зваляться на них відразу. До того ж не знали, що шлях до безбідного життя завжди був захований у їх будинку.

Наприкінці грудня хлопець прийшов додому до дядька, щоб допомогти йому прибратися. Крім проблем зі здоров'ям, у чоловіка були фінансові труднощі — неоплачені рахунки, через які він збирався продати своє житло.

Під час прибирання молодий чоловік знайшов коробки для сигар, сумки для покупок і мішки. Варто було їх відкрити, як у цю ж секунду родина стала багатшою на 1,79 мільйона євро. Всередині лежало 3,9 мільйона німецьких марок.

Німецька марка — це грошова одиниця ФРН, яку вивели з обігу після переходу на Євро у 2002 році. Однак, досі на руках у жителів Німеччини і у всьому світі залишається близько 12 мільярдів марок — як банкнот, так і монет.

Ця валюта як і раніше має вагу, і її можна обміняти у банку на євро. Так племінник і вчинив. Знайдений скарб він обміняв на діючі купюри у банку Deutsche Bundesbank. Тепер у його дядька нема потреби продавати свій будинок, та й взагалі потреби у чомусь.

До слова, у деяких містах Німеччини магазини, кафе та інші громадські заклади приймають у якості оплати німецькі марки, наприклад, у Рінтельні у Нижній Саксонії. Там це зроблено для того, щоб популяризувати місто для туристів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *