Буде корисно на новий рік: Як правильно загадати бажання для привернення багатства

Просити багато грошей у Всесвіту просто так безглуздо, навіть якщо він вас почує, то не зрозуміє, інформує Ukr.Media.

Один із принципів стверджує, що "гроші — це атрибут мети". Якщо пояснити, атрибут — це щось, що характеризує або є характерною ознакою чогось. Тобто гроші в цьому контексті є не просто купюрами, але вони є виразом наших цілей та прагнень. Головне в цьому вислові — саме слово "мета", а гроші є своєрідним показником досягнення цієї мети.

Знову звернемося до словника. "Мета — це ідея майбутнього чи бажаного результату, яку людина уявляє, планує та прагне досягти". Виходить, що гроші додаються до того, що ви хочете отримати.

З погляду Всесвіту, гроші — це енергія достатку, яка завжди є у нашому світі. Вона доступна всім однаково. Однак багато людей просто не вміють з нею взаємодіяти, оскільки перебувають у сплячому стані і проживають все життя під впливом сценарію системи.

Коли ви озвучуєте свою мету, то отримуєте від Всесвіту сфокусований потік енергії достатку, який у нашій фізичній реальності матеріалізується у вигляді грошей. Коли ж у вас немає конкретної мети, Всесвіт, можна сказати, "не розуміє", куди спрямовувати цей енергетичний потік. Саме тому ставити намір "хочу багато грошей" зовсім неефективно.

Перш ніж почати виконувати практики для залучення грошей, визначтеся: а навіщо вам багато грошей? Ви хочете розкішного життя? А що це для вас — розкішне життя? Подумайте та розпишіть відповідь на це запитання докладніше. "Намалюйте" яскраву та детальну картинку. Перерахуйте конкретно, що має входити в це розкішне життя особисто для вас.

Гроші потрібні вам, щоб здобути можливість займатися творчістю? Або для того, щоб відкрити свій бізнес, чи то магазин, ресторан чи клуб?

Якщо ви кажете, що гроші потрібні вам, щоб здобути свободу, обов'язково уточніть, що означає для вас свобода. Абстрактні формулювання тут не допоможуть. Вам потрібна чітка мета, чіткий вектор руху.

Вашою метою може бути все, що завгодно — матеріальний предмет, нова навичка чи вміння, зміна діяльності, місця проживання чи роботи. Головне, щоб ціль стосувалася особисто вас і не торкалася інтересів інших людей. Наприклад, ви можете зробити своєю метою одружитися, але при цьому не вказувати, за кого конкретно.

Вибираючи мету, вчитеся мислити ширше, ніж звикли. Бажаєте нову машину? Тоді міркуйте так: "Я — власник такої машини", а не "Я купую нову машину". Може бути таке, що ваша мета реалізується без допомоги грошей. Можливості Всесвіту настільки безмежні, що не завжди зрозумілі нашому розуму.

Є ще один знаковий момент. Як мету ви можете вибрати і таку: "Моя мета — знайти своє призначення у цьому житті". Мабуть, це "правильна" мета з усіх, що можна собі поставити. Коли ви знаєте, навіщо прийшли в це втілення, коли йдете своїм шляхом, ваше життя справді перетворюється на свято!

Пропонуємо вам приклади конкретних цілей:

  • Подорожувати;
  • Мати нове житло;
  • Створити сім'ю;
  • Знайти та реалізувати своє призначення;
  • Створити свою справу;
  • Допомагати людям, займатися благодійністю;
  • Писати книги чи картини;
  • Стати професіоналом у якійсь сфері або освоїти новий вид діяльності.

Тільки визначивши конкретну мету, ви розумітимете, куди рухатися у просторі варіантів. І лише після цього ці техніки будуть працювати для вас максимально ефективно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *