Чоловік несподівано став багатієм, для цього йому знадобилося лише знайти свої картки з Пікачу

Чоловік з Англії став мільйонером після того, як знайшов презент, який йому подарували у 1999 році. Тоді він засмутився, що став володарем карток з покемонами, але 2020-й підніс йому сюрприз. Зараз сотні людей готові попрощатися зі своїми грошима, щоб отримати ці рідкісні речі, інформує Ukr.Media.

Нігель Брукс з Бірмінгема, батько трьох дітей, був здивований, коли знайшов свій подарунок на день народження, який йому у 1999 році презентувала мама. 34-річний чоловік згадав, як 20 років тому отримав повний комплект карт з популярними вже тоді покемонами.

У віці 14 років, Нігель мріяв зовсім про інші сюрпризи, тому його зовсім не вразили карти вартістю у 300 фунтів стерлінгів.

Втім, вже тоді деякі однолітки робили замах на ласий шматочок з міфічними істотами. Брат Нігеля постійно намагався виміняти або просто вкрасти у родича подарунок, але Брукс просто сховав сет з картами у свою шафку, вирішивши, що це марна витрата часу і грошей.

"Я не особливо цікавився покемонами. Я був розчарований у той час, тому що колекція була одним з моїх подарунків на день народження, а мені хотілося чогось ефектнішого."

Протягом двадцяти років набір карток з покемонами лежав недоторканим у квартирі у Брукса, і його терпіння було винагороджене.

"Я розбирав старі речі і побачив сет. Я навіть якось посумував і заради жарту вирішив показати набір карток колекціонерам.

Експерти оцінили 103 карти, збережені у новому стані і придбані безпосередньо у творців Wizards Of The Coast у США, у 35 тисяч фунтів. Коли Брукс почув цю новину, він вирішив попрощатися зі старим подарунком.

"Мої діти ростуть, я хочу, щоб у них вже зараз було особливе дитинство, тому я не шкодую про картки. Ми зможемо поїхати у відпустку, подивитися світ і відкласти гроші на їх навчання, — впевнений Нігель. — До того ж, якщо трапиться повінь чи землетрус, колекція пошкодиться і не буде коштувати нічого."

У колекції, крім іншого, представлені два видання персонажа першого покоління Пікачу, можливо, найпопулярнішого покемона свого покоління.

"Це Red Cheek Pikachu і Yellow Cheek Pikachu, — уточнив Брукс. — Аукціоністи мені сказали, що це щось на зразок Святого Грааля для серйозних шанувальників покемонів."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *