Чому не хотіти бути багатим — абсолютно нормально

Суспільство зациклене на матеріальних благах. З самого дитинства ви чуєте, як важливо добре вчитися, знайти гідну роботу і почати багато заробляти. Вважається, що самореалізація — це в більшості випадків досягнення багатства, інформує Ukr.Media.

Але далеко не кожен прагне зробити кар'єру і домогтися такого рівня доходу, щоб не просто закривати всі свої потреби і бажання, а й відкладати на фінансову подушку безпеки, вкладати гроші в інвестиції або нерухомість.

Комусь це здається дивним, але не варто дивуватися — у всіх різні погляди на життя і різне ставлення до грошей.

Ми зібрали кілька причин, чому ви не повинні переживати або соромитися через те, що не хочете бути багатими.

У кожного різні цінності

Хтось дійсно ставить перед собою мету заробити якомога більше. Це нормально — людина може забезпечувати комфортний рівень життя собі, своїм близьким, вкладати гроші в розвиток нового бізнесу, жертвувати на благодійність і так далі.

Комусь це приносить задоволення і дарує відчуття, що він реалізує свій потенціал повною мірою. У вас можуть бути інші цінності — це не добре і не погано.

Просто вам буде важливіше приділяти час своїй родині або пізнавати світ. Часу, сил і бажання на те, щоб планомірно збільшувати свій дохід, в такому випадку у вас не буде.

Але це не привід для переживань — ви нічого не втратите, якщо будете продовжувати жити так, як вам того хочеться.

Просто не йди в крайнощі: не варто вибирати між сім'єю і кар'єрою або кар'єрою і подорожами. Все можна вміло поєднувати, якщо постаратися і організувати свій час.

Необов'язково відмовлятися від чогось одного, щоб направити ресурси на задоволення більш пріоритетних потреб.

Дотримуйся балансу, все одно без грошей вам буде вкрай складно здійснювати задумане.

Великі гроші — велика відповідальність

Великі гроші — це велика відповідальність.

По-перше, їх складно заробити: доведеться або довгий час доводити всім навколо свій професіоналізм, щоб підніматися по кар'єрних сходах, або взагалі розширити межі мислення і вийти зі своєї зони комфорту.

Як би там не було, великі гроші вкрай рідко дістаються людині випадково або у спадок. Зазвичай за ними стоїть довга робота над собою, навчання, безліч помилок, невдалий досвід, фінансові труднощі і так далі.

По-друге, велика відповідальність — треба вміти ними правильно розпоряджатися.

Дай бідній людині велику суму грошей — навряд чи вона примножить свій капітал. Швидше, вона швидко розтратить все, що дісталося, і внаслідок, буде шкодувати про багатьох своїх необдуманих витрат.

Далеко не кожен здатний зрозуміти, куди вкладати гроші. І далеко не кожному хочеться про це турбуватися.

Хтось просто спокійно живе на свою зарплату, закриваючи всі свої потреби і не думаючи, щоб щось міняти.

Для кожного гроші означають щось своє

Кожна людина сприймає гроші по-своєму.

Для когось велика зарплата — це фінансова свобода: відсутність необхідності продумувати всі свої витрати, економити, відмовляти собі в розвагах і задоволеннях.

Хтось усвідомлює, що гроші дають йому владу: над своїм життям, над життями інших людей, над більшістю ситуацій, з якими стикається.

Хтось хоче заробляти більше, щоб забезпечити комфорт собі і родині: наприклад, купити дітям квартири, щоб їм не довелося платити за оренду, коли вони поїдуть вчитися або просто захочуть переїхати, купити собі машину, щоб добиратися до роботи швидше.

Але є і ті люди, які вірять, що для щастя не потрібно мати великі зарплати, або зовсім сприймають гроші негативно, вважаючи, що саме в них причина їхніх бід.

Важливо визначити, що для вас означають гроші, щоб розібратися, чи дійсно вам нема для чого підвищувати свій дохід, тому що вас все влаштовує, або ж в вашій голові є якісь негативні установки.

У кожного різний рівень комфорту

Комусь для того, щоб підтримувати бажаний рівень комфорту, потрібна трикімнатна квартира, хороший автомобіль, подорожі щомісяця, харчування в кафе і ресторанах або можливість віддати дітей в приватну школу.

Комусь вистачить якісних продуктів, квартири-студії і можливості платити за таксі тоді, коли йому кудись знадобиться.

У кожного різний рівень комфорту — і це абсолютно нормально.

Одному дивно купувати машину, якщо він не так часто кудись їздить, другий купує собі відразу кілька авто.

Здорово, якщо ви вмієте задовольнятися тим, що вже є у вашому житті.

Якщо вам дійсно комфортно і ви не бачите для себе сенсу вкладати в роботу більше зусиль, щоб збільшувати дохід, продовжуйте в тому ж дусі.

Кількість грошей не зробить вас щасливими

Якщо вам вистачає того, що ви заробляєте, і не доводиться відмовляти собі в покупці чогось або урізати свої потреби і бажання, то ви вже щасливі.

У вас немає мотивації збільшувати свій дохід, адже від цього нічого не зміниться. Кількість грошей на вашій картці, що надходять щомісяця, не зробить вас щасливою людиною.

Щасливим вас робить те, на що ви витрачаєте гроші, — емоції та враження.

Якщо їх вистачає, то ви щаслива людина вже зараз і вам немає сенсу працювати ще більше для збільшення заробітку. Можна просто розслабитися і насолоджуватися життям.

У кожного різні можливості

Говорити, що абсолютно кожна людина може домогтися успіху і стати багатою, якщо цього захоче, як мінімум нерозумно.

Так, існує безліч прикладів того, як люди з бідних сімей ставали мільйонерами, відкриваючи бізнес або стаючи професіоналами у своїй діяльності. Але це скоріше виняток з правила.

Насправді у кожного різні можливості і здібності. У когось є величезна кількість енергії і шалене бажання заробити на щось певне. У такому разі варто лише направити всі ресурси в конструктивне русло і наполегливо працювати.

Комусь патологічно не щастить, хтось робить занадто великі помилки, хтось не може і не хоче ризикувати, тому що у нього сім'я.

Вам необов'язково прагнути до заробляння великої кількості грошей. Якщо вашого доходу цілком вистачає, щоб ви відчували себе комфортно і закривали свої потреби, то потреби в безперервному зростанні може і не бути.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *