Ці кроки допоможуть жінкам спонукати чоловіка розвивати свою кар’єру

Сімейне благополуччя завжди залежить від кар'єрних успіхів чоловіка. Він або заробляє, що добре для бюджету, чи ні — що погано, адже міг би привносити в нього більше. Щоб бюджет вас завжди радував, потрібно допомогти чоловікові побудувати кар'єру, інформує Ukr.Media.

Поточний стан речей в сім'ї може повністю влаштовувати вашого чоловіка, особливо якщо загальними грошима розпоряджаєтеся ви, і лише ви точно знаєте, куди вони йдуть і на що їх вистачає. Напевно чоловік постійно ситий, взутий, а кабельне з інтернетом завжди оплачені, так чого йому переживати і щось міняти? Але причин достатньо — постійне зростання цін, дорослішання дітей, зростання потреб.

Будувати кар'єру доведеться — просто так зарплату не підвищать, потрібно вагома підстава у вигляді більш високої продуктивності або кваліфікації. Тому починайте готувати чоловіка до просування вгору по кар'єрних сходах, пройдіть кілька кроків і добийтеся свого.

Крок 1: повірте в чоловіка

Ваша повага, ваша віра в свого чоловіка можуть творити неймовірне. Він може швидко і разюче змінитися в кращу сторону, стати впевненіше і мудріше. Причина прихована в людській психології — відчуваючи підтримку оточуючих, а тим більше близьких людей, чуючи про свої позитивні риси, хороших вчинках, ми мимоволі починаємо підлаштовуватися під цей образ і діяти відповідно.

Нехай зараз він сидить в розтягнутих "треніках" перед телевізором і поважати його особливо нема за що, все одно почніть робити це. Знову розгляньте в ньому того "красеня", в якого ви закохалися, згадайте, чим він вас підкорив, а потім за інерцією продовжуйте знаходити в ньому цінні для кар'єри риси. Відшукавши ці корисні "ресурси" чоловіка, згадуйте про них в розмовах з ним, допомагайте розвивати їх і використовувати.

Постарайтеся щиро повірити, що чоловік зможе отримати нову посаду або навіть відкрити власну справу. І "заразіть" його своєю вірою в самого себе!

Крок 2: підкріплюйте будь-які успіхи

Позитивне підкріплення працює стабільно. Прості компліменти, похвала за успіхи, навіть дрібні, на зразок лагодження розетки, і, звичайно, за успіхи в роботі, почнуть мотивувати чоловіка діяти так і далі. Сказати пару приємних фраз не складе вам труднощів, а ось результат порадує. Наприклад, заведіть для цього звичку зустрічати його поцілунком коли він повертається додому. Банально, але дієво!

Почніть цікавитися настроєм чоловіка, його справами і планами. Для цього виділіть з вашого спільного вільного часу 10-15 хвилин і використовуйте їх, щоб вислухати один одного. Це не тільки підніме вашу цінність як дружини в його очах і зміцнить відносини, але і зніме стрес після робочого дня, адже чоловік виговориться, а не буде збирати ці переживання.

Пам'ятайте про підкріплення успіхів вашого чоловіка — будь-яка дія, позитивно позначається на його кар'єрному просуванні, обов'язково відзначайте і заохочуйте.

Крок 3: розвивайтеся і ви

Чужий успіх — це відмінна мотивація. Згадайте про свої цілі: може, в юності ви хотіли відкрити сімейне кафе або книжковий магазинчик? Спробуйте втілити це в реальність. Тільки робіть це не картинно, аби спонукати чоловіка "ворушитися", а серйозно приступите до реалізації своїх планів.

Навіть якщо ви в декреті по догляду за другою дитиною, це не привід відмовитися від самореалізації. Способів для цього достатньо: інтернет-магазин, манікюр у себе вдома, онлайн-консалтинг і так далі. При великому бажанні ви завжди знайдете можливість розвивати власну кар'єру, а вона принесе і задоволення, і дохід, а ще внесе різноманітність у ваше життя. А також стане відмінним стимулом для чоловіка крокувати вгору по кар'єрних сходах, адже на перших кроках ви вже пробудили в ньому такі амбіції.

Крок 4: допоможіть зрозуміти цінність грошей

Його небажання розвивати себе в професії може ґрунтуватися на нерозумінні сутності грошей. Він досі може не усвідомлювати, за що йому їх платять, як їх правильно витрачати, як збирати і в що вкладати. Постарайтеся самі вивчити ці економічні аспекти і поясніть їх чоловіку.

Проінспектуйте разом свій бюджет і скоректуйте його, викресліть зайві, непотрібні, шкідливі витрати, виділіть кілька відсотків на накопичення. Але суть не в цьому. Нехай ваш чоловік зрозуміє цінність самих грошей і необхідність їх наявності у вашій родині — це важлива умова.

Крок 5: окресліть разом цілі і підкріпіть їх

Усвідомивши необхідність просуватися в професійній сфері, чоловік повинен намалювати приблизний план цього просування, щоб розуміти проміжні цілі і необхідні дії. Допоможіть йому в цьому. Ваша підтримка вже повинна надихати його, але і ваші знання і думка допоможуть йому визначитися з цілями і зважитися на їх реалізацію.

Разом накидайте приблизний план кар'єрного зростання чоловіка і підкріпіть його думками, на що можете витратити гроші, які цей самий кар'єрний ріст принесе в ваш бюджет. Нехай ці приємні майбутні витрати стануть маяком і стимулюють його розвиватися старанніше.

Крок 6: не надто навантажуйте чоловіка домашніми обов'язками

Будь-який розвиток вимагає підготовки-вивчення літератури, відвідування курсів підвищення кваліфікації, тематичних тренінгів. І, природно, на все це потрібен час, який вам доведеться виділити, звільнивши чоловіка від деяких домашніх обов'язків. Повністю брати на себе весь побут не варто, він не повинен цілком переключитися на роботу, але кілька годин на тиждень "подаруйте" йому. Так, доведеться і вам потерпіти, але мета того варта.

Крок 7: мотивуйте чоловіка зайнятися спортом і завести більш успішних друзів

Сам спорт "пробуджує" людину: поліпшується настрій, з'являються бажання і сили рухатися далі, власне, здоров'я стає міцнішим. Завдяки спорту багато людей змінювали хід свого життя в позитивному напрямку. Так зробіть це і ви зі своїм чоловіком. Зацікавте його зайнятися собою, підтягнути свою форму, поправити здоров'я. Придбайте абонемент в спортивний зал, басейн або просто почніть разом бігати вранці. Не важливо, чим займатися, головне — робити це, причому постійно.

Якщо зможете "втягнути" чоловіка в командний вид спорту, це буде корисно подвійно. Такі вправи засновані на змагальному принципі, на досягненні перемоги і виховують риси характеру, які можуть дуже стати в нагоді для кар'єрного просування. До того ж командними видами зараз широко захоплені вже успішні люди, знайомство з якими вашому чоловікові не зашкодить. Спілкування з ними може змінити інтереси чоловіка, поміняти його життєві орієнтири, та й просто можна отримати цінні поради.

Жінці завжди приємно бути поруч з успішним чоловіком, особливо якщо він її чоловік. А ще приємніше усвідомлювати, що частиною цього успіху чоловік зобов'язаний їй. Тому мотивуйте свою половинку розвиватися і допомагайте досягати професійних, і не тільки, вершин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *