Як відрізнити багатія від людини яка тільки прикидається багатою і успішною

Як поводяться справжні багатії і чи так просто відрізнити їх від фейкових, хто лише вдає із себе успішних і багатих? Вчимося виявляти головні ознаки невдах, інформує Ukr.Media.

У всіх є знайомі або друзі, які постійно хваляться нібито "суперкрутими" досягненнями, великою кількістю грошей, дорогими покупками і так далі. А чи було вам коли-небудь цікаво, по-справжньому вони багаті або прикидаються, бажаючи здаватися, а не бути?

Звичка постійно хвалитися досягненнями

Заможні люди не люблять ділитися секретами успіху, тому що навіщо плодити конкурентів?

Було б нерозумно тому ж Ілону Маску просто взяти і почати викладати всім підряд секрети успіху. А ось надихнути і мотивувати прикладом — це вже інша справа. Тому всі ті, хто постійно кричить про неймовірні досягнення, ділячись нібито історіями успіху, просто намагаються привернути увагу і підвищити цінність себе в очах співрозмовника. А так зазвичай вчиняють люди з низькою самооцінкою.

Невдаха хвалиться дорогими покупками

Людина, яка постійно робить дорогі покупки, давно повинна була звикнути до цього. Їй нема для чого щоразу хвалитися, з гордістю перераховуючи, на що були витрачені величезні суми. Так що ті самі "успішні і багаті" знайомі, які не можуть не розповісти про черговий шопінг на мільйон, просто позери.

Невдаха більше уваги приділяє брендам, а не якості речей

Істинно успішні і багаті люди вибирають якість, нерідко воліють непримітний на перший погляд одяг без яскравих кричущих лейблів. Однак через якість такі елементи гардероба можуть коштувати в кілька разів дорожче "попсових" брендів, розкручених зірками соцмереж. Тому, якщо ваші "багаті" друзі з ніг до голови намагаються одягатися виключно в люксові речі, показуючи так достаток, варто засумніватися.

Людина весь час фотографується на тлі чогось "елітного"

Успішні люди звикли до розкоші навколо і не стануть постійно фотографуватися на тлі чогось "елітного".

Якщо ваші знайомі давно вже живуть в світі розкоші і багатства, немає нічого незвичайного в тому, що фотографії в їх соцмережах — завжди на тлі чогось дорогого. Але от якщо приятель спеціально веде вас в елітний ресторан і в ньому багато фотографується, не пропускає шансу зробити селфі на тлі крутого авто або біля фасаду найдорожчого готелю міста, — це повинно наштовхнути на певні думки. Якщо людина, за її ж словами, багата, чому щоразу намагається цю дорожнечу спеціально відобразити?

Звичка хвалитися знайомством з успішними і впливовими людьми

Всі ці нескінченні історії про те, що ваші друзі насправді знайомі з кимось класним, залишаться просто казками, якщо ніяких доказів цьому не буде. Якщо людина дійсно водить дружбу з відомими особистостями, вона не стане кричати про це на кожному кроці. Здатися "крутіше і успішніше" за рахунок таких історій зазвичай хочуть ті, хто прикидається.

Звичка постійно говорити про гроші

По-справжньому успішна людина не стане знову і знову зводити розмови до грошей.

Чи правда, що багатії тільки й говорять, що про гроші? Зацикленість на цій темі якраз може видати обманщика з головою. По-справжньому успішна людина не стане знову і знову зводити розмови в фінансову область, навпаки, її широкий кругозір дозволить підтримати найрізноманітніші теми для дискусій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *