Як запрограмувати себе на успіх за методом Да Вінчі: корисні поради

Ми звикли до того, що усе гарне дістається тільки тим, хто старанно працював, приділяючи усю увагу поставленій меті. Однак існує й інший шлях, який допоможе досягти успіху набагато швидше, інформує Ukr.Media.

Вважається, що той, хто долає перешкоди, бореться з труднощами і домагається своїх цілей за будь-яку ціну — приклад для наслідування. І ми віримо, що це правильно, і іноді навіть набуваємо комплекси, якщо не можемо похизуватися такими ж самими подвигами.

Однак варто замислитися, чи дійсно ця гонитва за успіхом варта того? Можливо, є якийсь більш простий і дієвий спосіб домагатися своїх цілей, при цьому не божеволіючи? Спробуємо пояснити, як це можна зробити за допомогою методу Да Вінчі.

Що таке потік, і як він працює

Той, хто колись потрапляв у потік, ні з чим його не сплутає. Це такий стан, коли здається, що ваш успіх вкрай важливий світові, і він допомагає вам щосили. Усе трапляється без зусиль: з'являються потрібні люди, відбувається тільки те, що на користь справі, а ви відчуваєте себе щасливим везунчиком. Здається, що Всесвіт просто чує ваші бажання. Вам залишається тільки вчасно використовувати усі можливості.

Більшість успішних людей вміють потрапляти у потік і залишатися у ньому надовго. Можливо, це їх головний секрет. Однак, виявляється, що це таке ж саме вміння, як і будь-яке інше, і його можна тренувати. Існують техніки, які допомагають це зробити. Усе є доступним — як навчитися ходити, читати і писати.

Підсвідомість — наш рульовий

Наша реальність залежить від того, що ми накопичили у підсвідомості, більш ніж на 95 %. Оточення, обстановка, ми самі закладаємо у наш мозок величезну кількість програм і установок. Як у комп'ютер. Їх набір для кожної людини індивідуальний. Саме установки формують нашу унікальну особистість: звички, уподобання і спонтанні реакції.

Уся зовнішня інформація цими програмами обробляється, і зрештою кожен з нас отримує власну картину світу. Одні й ті ж самі події постануть дуже по-різному для впевненої у собі людини і для тієї, якій завжди не щастить. Грошовий потік не потече туди, де вважають, що "гроші — бруд". А на шию жінки, яка завжди усім повинна, сядуть і ледачий чоловік, і керівник-самодур, і несамостійна дитина.

Отже, з нами відбувається рівно те, на що ми налаштовані. І, якщо нам щось не подобається, починати зміни потрібно з себе. Існує кілька важливих етапів на шляху до успіху:

Пошук позитивних установок

По-перше, потрібно прибрати з підсвідомості ті установки, які найбільше зараз заважають, і замінити їх на потрібні, корисні. Метод Да Вінчі дозволяє робити це максимально швидко і ефективно. Наприклад, замість того, щоб говорити "я ніколи не хворію" потрібно говорити "я завжди здорова". Використання негативних частинок "не" і "ні" несе негативний відтінок, а установки ж повинні бути максимально приємними, життєствердними і позитивними.

Але "Да Вінчі" — це не про чарівну таблетку, щоб одноразово прийняв, і на все життя. Робота з підсвідомістю повинна вестися постійно. Адже шкідливих установок кожному з нас вистачить надовго — буде, що виправляти. Цей метод — тільки інструмент перетворення, працювати вам доведеться самостійно. Але ефект ви відчуєте дуже швидко.

Прощення образ

Щоб потік спрямовував вас, потрібно стати легкою людиною. Це означає — відпустити образи, позбутися від претензій до людей і довіряти світу. Скиньте тяжкість, і ви отримаєте дивовижні результати. Але чи настільки просто це зробити? У методі Да Вінчі одні з найскладніших практик — це прийняття своїх батьків і кривдників.

Багато людей воліють носити це каміння образ і замість щастя воліють залишатися незадоволеними життям. Робити такі практики без підтримки психолога не рекомендується, це дійсно болючий процес. Проте після них буде схоже, що у вас з'явилися весла, і ви самі можете вирішувати, як використовувати могутню силу потоку: прискоритися або пригальмувати, яку рибку упіймати і чи не затриматися біля милого острівця на більш тривалий час.

Пошук свого покликання

Вкрай важливо визначити власне покликання. Ваш талант — а він точно є! — буде приносити радість вам і користь іншим. Робота, яку роблять з любов'ю, завжди потрібна і добре оплачується. Ви ділитеся тим, чим багаті, і отримуєте ресурси, щоб продовжувати рух. Потрібно тільки зрозуміти, у чому ви є особливо гарними.

Аналіз інформації

Бачити синхронічності і причинно-наслідкові зв'язки — одна з найважливіших навичок людини, яка прагне до гарного життя. Коли ви живете у потоці, то простір навколо вас прагне допомогти підказками, знаками, подіями. Важливо відкривати очі і вуха та вміти інтерпретувати вхідну інформацію. Мало хто сприймає це серйозно, але ж знаки — це відмінний інструмент. Ви перебуваєте у постійній співтворчості зі світом і здатні мінімізувати кількість невірних рішень.

До стану гармонії з собою і світом прагне кожен, хто вибирає усвідомлене життя. Життя, де цінний кожен момент. Де немає помилок — тільки досвід. Де подяка — природний стан душі. Де здійснюються бажання, тому що вони справжні. Де кожен вибирає свій унікальний шлях і отримує на ньому усе необхідне для щастя. Просто тому, що він цього гідний.

Проведена робота з підсвідомістю повертає яскравість світу і радість щоденних відкриттів, дозволяє легко вирішувати фінансові питання, знаходити чудові відносини, що наповнюють, або додавати нові відчуття у сталі зв'язки, ставати більш сильними та успішними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *