Які речі ви зрозумієте, якщо ваша з коханим робота перейде в онлайн-режим з дому

Партнер по 15 разів підходить до чайника, щоб розбавити каву, примудряється під час роботи краєм вуха слухати новини і одним оком переглядати меми, хоча раніше говорив, що сприймає тільки щось одне. Ще й цілуватися лізе, хоча у вас обох справи, інформує Ukr.Media.

Парна віддалена робота, особливо вимушена, — час, коли доведеться відкривати нові грані в супутнику і встановлювати правила у відносинах. Розповімо, що вас чекає, поки ви обидвоє сидите вдома за проєктами.

Партнер вдома і на роботі — різні люди

Поки ви разом, він може бути трохи розслабленим, навіть безладним. Але варто йому сісти за робоче місце, як від ніжності не залишається і сліду. Також може помінятися і характер: ймовірно, супутник стане надмірно вимогливим до колег або підлеглих, буде голосно говорити телефоном, скрупульозно перечитувати листи ділових партнерів і не відволікатися на навколишню реальність — це нормально. Напевно в його очах ви за роботою виглядаєте інакше. Прийміть цей факт і не приймайте зміни в поведінці на свій рахунок.

Доведеться створювати рамки

Якби тільки один з вас працював віддалено — було б набагато простіше: можна було б піти на компроміс на користь того, хто більше зайнятий. Однак зараз вам обом потрібні якісні умови для праці, і нерозумно у даному у такому випадку терпіти взаємні незручності. Можливо, один з вас голосно говорить телефоном, іншому ж потрібна тиша і можливість сконцентруватися — обговоріть це. Розкажіть одне одному, з чого складається ідеальний робочий день і що може його зіпсувати. Так ви обидвоє зведете конфлікти на порожньому місці до мінімуму. Рамки стосуються і вибору місця для виконання завдань: буде здорово, якщо ви відразу обговорите, де кожен з вас буде займатися.

Потрібно подбати про розклад

Можливо, один з вас закінчує працювати трохи раніше і після завершення справ хоче приділити час зайнятому партнеру. Це може призвести до розбіжностей у парі, тому, тому, щоб не допускати сварок, домовтеся, коли ви зможете займатися будинком або одне одним. На випадок, якщо у вас протягом дня виникають незаплановані робочі зустрічі або завдання, заведіть парний онлайн-календар. З його допомогою ви в режимі реального часу будете відстежувати, наскільки зараз зайнятий партнер і чи можна його зараз турбувати.

Іноді слід прикидатися, що ви не в одному будинку

Принаймні, у перший час, поки ви неминуче будете відволікати одне одного. Навіть розуміючи, що робота нікуди не зникла, а партнер зайнятий своєю справою, ви все одно можете відволікатися на балаканину з супутником або спроби його попестити. Якщо вам дозволяє планування, організуйте робочі місця в різних кімнатах і не виходьте за їх межі. Придбайте навушники з шумозаглушенням — вони допоможуть у випадках, коли доведеться працювати буквально в чотирьох стінах.

Все ж, не варто зовсім забувати одне про одного

Зробіть кухню спільною територією. На ній влаштовуйте перерви і брейншторм, якщо одному з вас потрібна допомога. Тут же ви нарешті зможете обійнятися і поцілувати одне одного — визнайте, вийшовши на обід в офісі, ви б зробили те ж саме. Спробуйте залишати на робочих місцях приємні сюрпризи: солодощі, вручну зроблені листівки з мотивуючими побажаннями. Таким чином, ви навіть в умовах сильної зайнятості зможете висловити одне одному вдячність.

Потрібно створити ритуали на початку і після закінчення робочого дня

На віддаленій роботі межі розмиваються. Ми звикли вважати будинок місцем, де можна відпочити, приділити увагу партнеру і привести себе в порядок. Зараз з цим буде складніше.

Щоб ви обидвоє не втрачали розум, створіть систему по входу в робочий потік і виходу з нього. Прокидайтеся хоча б за годину-півтори до початку, готуйте сніданок, по можливості їжте разом. Одягайте зручний одяг, яка замотивує на роботу, і не відволікайте одне одного.

Після виконання завдань спробуйте змінити костюм на більш домашній, прийміть душ, приготуйте чай і обговоріть все, що трапилося на роботі. Чи не засиджуйтеся за справами після закінчення робочого дня, інакше всі спроби по розмежуванню особистого і робочого будуть марні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *