Якщо у вас стало мало грошей — значить ви відкупилися від біди

Не треба занадто сумувати, якщо ви щось втратили. Або вкрали у вас щось. Або збитки сталися і тривають. Може бути, це відкуп, це плата за благополуччя, здоров'я, за життя близького. Якби знали, за що саме ви заплатили, ви б, може, стрибали від радості і вважали, що дешево відкупилися, інформує Ukr.Media.

Одна жінка захворіла на небезпечну хворобу. Лікарі її вилікували, хоча шансів було мало, а лікування було довгим і болісним. До того ж за час хвороби занепали її фінансові справи; дивним чином похитнулося і благополуччя чоловіка. Йому зрізали зарплату на роботі досить відчутно. І грошей в родині стало набагато менше, ніж раніше. Жінка дуже сумувала з цього приводу. Вона звикла їздити на хороші курорти, купувати красиві речі, а всі гроші пішли на лікування, на реабілітацію, а тепер ще й скоротився дохід. Але гроші — це теж енергія. А процес зцілення дуже і дуже енерговитратний. Ми ж не тільки гроші витрачаємо, ми докладаємо зусилля і витрачаємо свій ресурс. І свій, і близьких людей, можна так сказати: енергія пішла на позбавлення від страшної хвороби. І її вистачило! Радіти треба і насолоджуватися життям. А курорти і красиві костюми потрібні живим і здоровим, так адже? Потім заробимо, потім все налагодиться, коли здоров'я зміцниться повністю!

Так і вийшло. Здоров'я повернулося, сталося диво. І поступово налагодилися фінансові справи.

А інша жінка побачила сон: у темній кімнаті за столом сидів чоловік. Вона підійшла до чоловіка і віддала всі свої золоті прикраси — всі! І сказала чомусь: "тільки сина мого не чіпай!". Дивний і страшний сон. Але вона згадала цей сон тільки на наступний день, коли довірливий син-підліток по доброті пустив в квартиру чоловіка. Тому нібито треба було зателефонувати, ще не було стільникових телефонів, тільки домашні. І цей чоловік вкрав зі скриньки всі золоті прикраси… Мама не лаяла сина, вона відмінно пам'ятала свій сон. І тільки питала хлопчика, чи не зробив йому щось погане цей злодій? Ні! На щастя, все обійшлося. Сон все пояснив. Заздалегідь пояснив. Золотими прикрасами було викуплено життя дитини, — можна так сказати.

Хто знає, яке нещастя нам загрожувало? Не завжди сняться віщі сни, не завжди ми знаємо, яка до нас підкрадалася хвороба і чим загрожувала нам та чи інша ситуація. Ми досить безтурботно йдемо по життю. І не особливо замислюємося про всякі жахи. Але підсвідомість не спить ніколи! Наш внутрішній страж виконує свою роботу. І приносить жертви, все оплачує і відкуповується від нещасть, — робить обіцяний платіж, так би мовити. Ми можемо ніколи не дізнатися, чому ми щось втратили або чому грошей стало мало. Тимчасово замало, так. Але якби ми знали, від чого саме ми відкупилися! Все влаштовано мудро і правильно. Вірно кажуть: "дякую, що взяли грошима". Гроші ми заробимо потім. І купимо, якщо треба, нові прикраси. Є за них дещо важливіше, чи не так?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *