Куди покласти дріб’язок, щоб привернути достаток у дім

Багато людей вважають за краще безготівковий розрахунок, оскільки це зручніше і зберігається в одній системі, але у готівки є своя перевага — вона може мати магічну силу, якщо нею правильно розпоряджатися і зберігати, інформує Ukr.Media.

Особливу цінність для залучення багатства представляють монети, оскільки вони краще зберігають енергетику. Щоб ваші гроші приваблювали ще більше, потрібно їх правильно зберігати.

Велика кількість забобонів пов'язана з дрібними грошима. Дехто впевнений, що монети у великих кількостях у домі краще не зберігати, але наші пращури користувалися цими способами залучення достатку.

Скарбничка

Ваша скарбничка має бути червоного або золотого кольору — вони вважаються головними у заманюванні грошей. Однак не варто зсипати всю дрібницю в одну скарбничку, інакше це зробить зворотний ефект. Візьміть монети найбільшого номіналу та відсортуйте їх від інших, а потім покладіть у скарбничку. Стояти вона має у кутку будь-якої кімнати, крім спальні. Тоді ці гроші приманюватимуть інші монети великого номіналу за допомогою енергетичних порталів.

Під порогом

Такий амулет клали під поріг ще в давнину для того, щоб залучити багатство. Цей спосіб вважається одним зі старих та найефективніших. Важливо — для обряду потрібна обов'язково срібна монета. Якщо при вході у вашу квартиру порогів немає або покласти туди монету неможливо, потрібно покласти її під килимок при вході. Головне, щоб монету там не можна було помітити та знайти. Для здійснення обряду вона має бути строго в одному місці.

Залишати біля дзеркала

Хорошою прикметою вважається, якщо людина перед виходом із дому покладе гроші навпроти дзеркала. Для цього підійде жменя дрібниці. Потрібно зробити так, щоб монети відбивались у дзеркалі, а потім піти з дому. Вважається, що такий ритуал допомагає вдвічі примножити свої доходи, ніби до вас потрапили гроші з відображення.

Тарілка з дрібницею

Ще один обряд має на увазі зберігання дрібниці в тарілці в передпокої. Покладіть туди кілька монет, а потім щодня додавайте по одній будь-якого номіналу. Це вважається гарним способом накопичення і допоможе покращити фінансове становище сім'ї, яка мешкає у квартирі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *