Найпоширеніші установки які заважають вибратися з бідності

Бабуся моєї знайомої, дізнавшись, що та працює 10 років в одній комерційній компанії, запитала: "А чому організація не дає тобі квартири?". Вона продовжує жити у минулій реальності, інформує Ukr.Media.

Нас виховували батьки та дідусі з бабусями, які заклали певні настанови. Звичайно, будь-хто може зіткнутися з бідністю через незалежні від нього причини, але проведіть самодіагностику: можливо, деякі з цих установок заважають вам досягти фінансового добробуту?

Жаль до себе

Ви скаржитесь, що життя не вдалося, ваш чоловік не такий, як у подруги і не купує вам машину, шубу, прикраси. Жалієте себе, тому що народилися жінкою і тому ваша доля така: важко йти по життю, заробити великі гроші, доводиться робити багато роботи вдома і діти на вас? Або у вас виникає почуття жалості до себе, тому що ви чоловік і потрібно заробляти гроші, нести відповідальність за себе та сім'ю?

Скупість чи жадібність

Ви озираєтеся по сторонах у пошуках слова "акція", шукаєте в інтернеті вигідні пропозиції та розпродажі, не хочете оплачувати дитині гідну освіту, обмежуєте грошові витрати на дитину та на себе. Все це свідчить про те, що звичка бідної людини у вас уже сформована і сидить настільки міцно, що тільки старанна праця допоможе вам позбутися її.

Неулюблені справи чи неулюблена робота

Щодня ви встаєте вранці на роботу з уже зіпсованим настроєм. Вам не хочеться радіти новому дню, тому що ви йдете на роботу, де доведеться займатися нелюбимою справою?

Успіх = гроші

Так вважають ті, хто відчуває гостру потребу в грошах. Вони вимірюють успішність людини кількістю грошей. Частка істини у цьому є. Але лише частка.

Витрати перевищують ваші доходи

Якщо це про вас, і ви нічого з цим поробити не можете, то можете сміливо констатувати ще одну ознаку бідності.

Все й одразу

У бідної людини зовсім немає терпіння у справах. Такі люди зацікавлені в отриманні максимального прибутку за короткий термін, тому ризикують заплатити більше, ніж можуть придбати.

Скарги на життя

Маленька зарплата, нелюба робота, скупі клієнти, неуважний начальник. А розпочинати зміни треба з себе.

Постійне порівняння

Ви постійно порівнюєте себе з людьми, які досягли більшого. Порівняння добре лише тоді, коли ви робите висновки і прагнете до нового рівня, а не тоді, коли приходите до думки, що ви гірше інших.

Багатство вимірюється у грошах

А як же внутрішній світ, зовнішня краса, кохана людина та діти, живі та здорові батьки. Невже вам це не приносить щастя?

Абстрагування від зовнішнього світу та від сім'ї

Якщо ви часто йдете в себе, перебуваєте в стані депресії, зневіри, і у вас немає бажання близько спілкуватися з рідними людьми, то ви бідна людина. І бідна не лише тому, що у вас немає грошей, а тому, що у вас є сім'я, якої не дорожите і яку не цінуєте.

Небажання вчитися

Щоб бути помітним на ринку праці у сучасному турбулентному світі, потрібно розвивати навичку life long learning — здатність постійно вчитися новому. Реальність така, що тепер протягом кар'єри людині доводиться освоїти кілька суміжних або навіть різних спеціальностей. Без цього не можна розраховувати на зростання доходів та професійний розвиток.

Якщо ви виявили у себе хоча б кілька установок, значить, зробили перший крок до змін — усвідомили коріння своєї поведінки, якими вони керують. Далі справа за вами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *