Топ-7 способів ефективно відпочити під час обідньої перерви

Якщо ви пропускаєте обід, аби раніше піти з роботи або, навпаки, встигнути виконати зайвий обсяг завдань, то робите велику помилку. Ми радимо вам не лише повноцінно обідати, а й повністю перемикатися на цю годину на інші завдання. Про те, чим можна себе зайняти, ми розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Розтяжка / йога

Зайнятися невиснажливим спортом, щоб привести у тонус м'язи і розігнати кров — відмінна ідея. У інтернеті безліч комплексів вправ тривалістю у 10-15 хвилин, які задіюють основні групи м'язів. Більше того, ми неодноразово писали, що йога і розтяжка допомагають вам розслабитися та відволіктися від поточних турбот. Запропонуйте колегам організувати групу — можливо, що хтось із них професійно займається йогою або сідає на шпагат. Займаючись з професіоналом, ви не лише швидко освоїте ази, а й уникнете ризику отримати травму.

Вивчення іноземної мови

Скачайте на телефон або комп'ютер додаток, у якому зможете лише за 7-10 хвилин виконати цілий урок. Наприклад, можна вивчити 5 нових слів або потренувати вміння складати діалоги. Ефективними заняття з вивчення мови стають тоді, коли ви регулярно приділяєте їм час. Краще витратити 10 хвилин раз на день, ніж постійно відкладати це завдання як не надто важливе.

Зустріч з подругою

Наскільки часто ви бачитеся з друзями? Якщо ви і подруга зайняті люди, можливо, що ваші зустрічі трапляються кілька разів на місяць. Розрядити обстановку і урізноманітнити день можна тим, що ви зберетеся на спільний обід або чашку кави і десерт. Обговоріть останні новини, поділіться планами на тиждень, розкажіть про переживання — дружня підтримка ніколи не буде зайвою.

Спілкування з керівником

Для багатьох розмова з босом — великий стрес. Знайте, що так не має бути. Ви, перш за все, колеги, які прагнуть до спільної мети — розвитку компанії. Щоб не залишатися на планерки ввечері, набагато простіше обговорювати поточні завдання за 7-10 хвилин обідньої перерви. Попросіть пораду, запропонуйте оцінити виконаний обсяг роботи, дізнайтеся про вакансії, що відкриваються. Отже, не забувайте спілкуватися з людиною, яка є вашим наставником.

Пікнік на природі

Коли ви півдня сидите у скляній "коробці", вийти на півгодини на природу — справжня благодать. Виберіться з колегами на пікнік або запропонуйте перенести планерку на свіже повітря. Коли дме легкий вітер, світить сонце і шум машин не відволікає, зосередитися на роботі простіше, адже ваше самопочуття поліпшується. Не забувайте про перекус — свіжі ягоди, фрукти та горіхи корисні для роботи мозку.

Книга усьому голова

Ви теж відкладаєте до кращих часів читання книг і наукових публікацій? Знайте, що на таке заняття потрібно знаходити час. Зберігайте посилання на цікаві вам матеріали, а потім читайте. Так ви завжди знатимете останні новини і зможете регулярно підвищувати культурний рівень. Так, за новинами теж стежте — у такий нестабільний час це особливо важливо.

Інтерв'ю та навчальні відео

Професіоналами люди залишаються тому, що постійно намагаються розвиватися. З формату статей багато експертів перейшли до відео і підкастів. Перевірте оновлення блогів цікавих вам людей у соцмережах або на персональних сайтах і складіть список посилань для вивчення на весь тиждень. Можете поєднати прийом їжі і духовний розвиток — нехай лікарі проти такого варіанту, але, будемо чесними, краще дивитися навчальне відео, ніж добірку смішних роликів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *