Частка українського кіно в загальному бокс-офісі України безпрецедентно висока – продюсерка

Частка українського кіно в загальному бокс-офісі України безпрецедентно висока – продюсерка Ексклюзив 01.01.2024 13:02 Укрінформ У 2023 році відбувся кінотеатральний бум – частка українського кіно в загальному бокс-офісі України безпрецедентно висока.

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу розповіла продюсерка анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Ірина Костюк.

«Українські фільми ще ніколи не збирати таких кас – вони цього року рекордні. Загальний прибуток від українського кіно становить приблизно ₴300 мільйонів, половину з них зібрала «Мавка. Лісова пісня», але інші – це «Люксембург-Люксембург», «Довбуш», «Щедрик», «Памфір» – вони також збирали безпрецедентно великі каси, що спричинило зростання бокс-офісу як в абсолютних цифрах, так і частки українського кіно. За результатами року вона буде на рівні 15-17% у загальному бокс-офісі – такого ще не було в українському кінопрокаті», – зазначила Костюк.

Серед найважливіших подій в культурі 2023 року продюсерка назвала вихід анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

«Оскільки одна із місій «Мавки» – культурна дипломатія і вона справді мала безпрецедентний успіх у світі, це робить її для мене особисто і для всієї української культури однією з видатних подій року», – сказала Костюк.

Також до трійки подій у культурі вона віднесла театральний бум, спричинений вдалими театральними постановками, зокрема «Конотопська відьма» Івана Уривського.

Як повідомлялося, український мультфільм “Мавка” з 1 грудня доступний на стрімінговій платформі Netflix.

Кіно Україна продюсер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *