На Черкащині назвали переможців премії імені Василя Симоненка

На Черкащині назвали переможців премії імені Василя Симоненка 20.12.2023 14:25 Укрінформ Лауреатів щорічної Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка визначили на Черкащині.

Про це повідомляє Черкаська ОДА, передає Укрінформ.

Переможців обрали в номінації «За кращий художній твір». Ними стали Олександр Козинець із збіркою поезій «Ластовиння» та Ганна Кревська, авторка книги прози «Прядиво роду».

«Сильні твори від сильних авторів. Тематика різна. Стилі індивідуальні. Комісія ретельно пропрацьовувала кожен твір учасника», – сказав заступник голови Черкаської ОВА Олександр Шамрай.

Як зазначили в ОДА, цьогоріч на розгляд комісії було подано понад 20 творів авторів із різних куточків країни. Зокрема, роботи семи письменників із Черкащини. А також учасників із Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Київської, Вінницької і Чернівецької областей.

Як повідомлялося, Всеукраїнська літературна премія імені Василя Симоненка призначається з метою вшанування пам’яті поета-гуманіста. А також для підтримки молодих авторів, їхнього заохочення до творчих пошуків у галузі літератури.

Черкащина Література Премія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *