Одеський кінофестиваль наступного року відбудеться у Києві

Одеський кінофестиваль наступного року відбудеться у Києві 20.12.2023 14:54 Укрінформ Пʼятнадцятий ОМКФ відбудеться в Києві з 12 по 20 липня 2024 року.

Про це повідомили в Одеській міськраді, передає Укрінформ.

«XV ОМКФ відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року в Києві і розпочинає приймання фільмів на участь у конкурсних програмах», – йдеться у повідомленні.

Наразі триває відбір фільмів до участі в Національній та Міжнародній конкурсних програмах: допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 році.

Приймання заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм відкрито з 19 грудня 2023 року по 1 травня 2024 року.

Нагадаємо, у 2023 році Одеський міжнародний кінофестиваль було розділено на дві частини. Конкурсні програми та професійна секція Film Industry Office проходили у Чернівцях, а покази ретроспективних та спеціальних програм відбулися в Одесі.

Як повідомляв Укрінформ, у Чернівцях у перший день Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся передпрем’єрний показ українського історичного фільму «Довбуш» режисера Олеся Саніна.

Фото: oiff.com.ua

Одеський кінофестиваль Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *