Відбулася прем’єра другого сезону історичного проєкту «Українські палаци. Золота доба»

Відбулася прем’єра другого сезону історичного проєкту «Українські палаци. Золота доба» 12.12.2023 19:12 Укрінформ Відбулася прем’єра другого сезону історичного проєкту “Українські палаци. Золота доба” про життя і діяльність власників українських палаців, частково зруйнованих у ХХ столітті.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство культури та інформаційної політики повідомляє у Телеграмі.

“Українські палаци. Золота доба” – документальний цикл, створений за підтримки USAID. У межах проєкту автори разом з істориками, архітекторами з 3D реконструкцій і спеціалістами VFX відтворюють початковий вигляд маєтків та розкривають їхню історію, яку намагалися стерти за часів СРСР. Командою проєкту були знайдені унікальні артефакти, що свого часу належали власникам палаців”, – ідеться у повідомленні.

У новому сезоні розкажуть про маєток давнього козацького роду Кочубеїв у Диканьці у Полтавській області, колишню резиденцію останнього представника князівського роду Вишневецьких у Тернопільській області, а також борця за скасування кріпацтва Григорія Ґалаґана та його палац в Сокиринцях у Чернігівській області.

Один із випусків присвячений палацу відомого козацького роду Миклашевських у селі Біленьке Запорізької області.

Зазначається, що щонеділі об 11:30 в ефірі каналу 2+2 виходитимуть два випуски програми.

Крім цього, проєкт буде доступний на Ютуб-каналі “Реальна історія” за кілька днів після телевізійної премʼєри.

Як повідомлялось, наприкінці квітня 2022 року за підтримки МКІП стартував новий унікальний історичний проєкт авторства Акіма Галімова "Українські палаци. Золота доба".

Історія USAID МКІП Палац Документальне кіно

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *