Військові виконали різдвяні пісні, щоб нагадати про важливість підтримки України

Військові виконали різдвяні пісні, щоб нагадати про важливість підтримки України Відео 23.12.2023 12:16 Укрінформ Фандрейзингова платформа UNITED24 випустила ролик, у якому українські військові співають відомі різдвяні пісні.

Як передає Укрінформ, про це ідеться в повідомленні UNITED24.

Дев'ятеро військових виконують: Happy Xmas (War is over), Have Yourself a Merry Little Christmas, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! та I'll Be Home for Christmas.

У кавер-версіях кожної з цих пісень у виконанні військових є змінені слова, які нагадують про війну та важливість підтримки України світом, ідеться в повідомленні.

Відео: United24

Кавер-версії пісень виконані на бандурі, сопілці, гітарі, перкусії та синтезаторі.

Відео знімали у бліндажі на Бахмутському напрямку, на тлі знищених російськими загарбниками цивільних обʼєктів — будинку культури та залізничного вокзалу у Лимані, шкіл та автозаправної станції у Костянтинівці за 15 км від лінії фронту.

Героями відео, створеного за підтримки Культурного десанту, стали військовослужбовці Збройних сил України, парамедик Української добровольчої армії та військові медики.

Як повідомляв Укрінформ, фундація Global Ukraine запросила українські громади взяти участь в онлайн-флешмобі "Глобальний Вертеп: колядуймо усім світом".

Різдво Військові Пісня United24

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *