Warner Bros і Paramount обговорюють злиття кіностудій – ЗМІ

Warner Bros і Paramount обговорюють злиття кіностудій – ЗМІ 21.12.2023 12:57 Укрінформ Дві великі американські кіностудії Warner Bros. Discovery і Paramount Global ведуть перемовини про своє злиття.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Axios.

За словами співрозмовників, генеральний директор Warner Bros. Discovery (WBD) Девід Заслав зустрівся з генеральним директором Paramount Global Бобом Бакішем у вівторок у Нью-Йорку, щоб обговорити можливе злиття між двома кіностудіями.

Джерела додали, що розмова тривала декілька годин.

Сторони обговорювали, як їхні компанії можуть доповнювати одна одну. Наприклад, головний стрімінговий сервіс кожної компанії — Paramount+ і Max — можуть об’єднатися, щоб краще конкурувати з Netflix і Disney+.

Нині незрозуміло, чи купить WBD тільки Paramount Global або її материнську компанію National Amusements Inc. (NAI), але джерело, знайоме з ситуацією, зазначило, що розглядаються обидва варіанти.

У WBD вже найняли банкірів для вивчення потенційної угоди.

Зазначається, що станом на середу ринкова вартість WBD становила близько 29 мільярдів доларів США, а Paramount – трохи більше 10 мільярдів доларів.

Як повідомляв Укрінформ, сценаристи в США заявили про досягнення попередньої угоди з босами кіностудій, згідно з якою вони можуть припинити страйк, що тривав майже п'ять місяців.

фільм Warner Brothers Paramount

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *