У Театрі на лівому березі почалася робота над виставою «Син» за п’єсою Зеллера

У Театрі на лівому березі почалася робота над виставою «Син» за п'єсою Зеллера 06.01.2024 13:08 Укрінформ У Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра почалася робота над виставою «Син» за однойменною п'єсою Флоріана Зеллера, яка стане першою постановкою цієї п'єси в українському театрі.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми зараз живемо в такому складному психологічному фоні, сподіваюся, що вистава «Син» стане гарним приводом та мотивацією потурбуватися про себе та про близьких», – сказала режисерка майбутньої вистави Яна Безсмертна.

Як зазначили в театрі, прем'єра запланована на початок березня.

За словами режисерки, для неї надзавданням в цій історії є робота з проблемою несприйняття соціумом будь-яких слабких позицій людини – як то заборона на страх, заборона на моральну слабкість, заборона на біль.

«Син» – другий текст із зіркової трилогії французького письменника, драматурга, сценариста та режисера, лауреата премії «Оскар» та BAFTA Флоріана Зеллера у перекладі Івана Рябчия (перший текст – вистава «Батько» у постановці Стаса Жиркова з успіхом йде на сцені цього ж театру).

Для режисерки Яни Безсмертної це буде вже друга постановка в Театрі на лівому березі – перша її вистава «Чорний дрізд».

У виставі «Син» гратимуть: Олег Гоцуляк, Максим Рягін, Андрій Мостренко, Костянтин Корецький, Світлана Орліченко, Наталія Корецька, Ірина Ткаченко, Катерина Качан, Антон Вахліовський, Антон Височанський.

Фото з сайту opentheatre.net

Культура Театр Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *